Marcowe Kino na Obcasach w Multikino Złote Tarasy

Marcowe spotkanie z cyklu Kino Na Obcasach już 2 marca o godz. 20:00.
Marcowe spotkanie z cyklu Kino Na Obcasach już 2 marca o godz. 20:00.

Marcowe Kino na Obcasach w Multikino Złote Tarasy

Zastanawiasz się, jak wraz z Przyjaciółkami możecie spędzić jeden z ostatnich zimowych wieczorów? Przychodząc na marcowe spotkanie z cyklu Kino Na Obcasach będziesz miała okazję się dowiedzieć...

Gościem spotkania 2 marca będą bowiem  przedstawicielki Instytutu Dermiki, które zaprezentują możliwość organizacji SPA-PARTY.

SPA-PARTY  to propozycja spędzenia miłego wieczoru w babskim gronie połączona z zabiegami SPA. Świetna zabawa, niesamowity relaks  dla Ciebie i Twoich Przyjaciółek! Więcej szczegółów już 2 marca o godz. 20:00.

Tym razem (godz. 20:00) Multikino Złote Tarasy zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu „Słyszeliście o Morganach?”, z rewelacyjną obsadą aktorską - w rolach głównych Jessica Parker i Hugh Grant.

"Słyszeliście o Morganach?" To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler – ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli w nowym, wolnym od BlackBerry życiu Morganowie nie zwolnią tempa i nie rozniecą na nowo łączącej ich namiętności, ich będący w opłakanym stanie związek zostanie zagrożony całkowitym rozpadem.

Serdecznie zapraszamy!!!

Multikino Złote Tarasy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)