POLECAMY

Konkurs "M jak miłość" - WYNIKI

Kultowy serial po raz pierwszy w formie książki! Weź udział w konkursie internetowym i wygraj 1 z 10 zestawów nagród
Konkurs "M jak miłość" - WYNIKI fot. Fotolia
Gratulujemy! Nagrody w konkursie otrzymują:
  • marta1693
  • monique1234
  • jolunia559
  • kubabe67
  • wohen63
  • martynica
  • karolina27
  • emerycia
  • agusia32
  • DamianFan
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Laureatów prosimy o odpowiedzenie na wiadomość z prośbą o dane (na skrzynce forumowej) w ciągu 7 dni od momentu powiadomienia o wygranej.

Pozdrawiamy,
Redakcja Polki.pl

Zobacz, na czym polegał konkurs:


We wrześniu 2013 r. ukaże się książka „M jak miłość. Początki”. To powieść na podstawie 1. sezonu serialu, a premiera książki zbiega się z 1000. odcinkiem „M jak miłość”. Z tej okazji mamy dla was wyjątkowy, jubileuszowy konkurs:

Co musisz zrobić?


Napisz, dlaczego chciałabyś wygrać powieść "M jak miłość. Początki"

Co możesz wygrać?

Autorów 10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzami powieści i niespodzianką - romantycznym naszyjnikiem z perłą:
Na wasze zgłoszenia czekamy do 8 października 2013. Wyniki ogłosimy najpóźniej 15 października.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Przeczytaj więcej o książce:


Opowieść rozpoczyna się od współczesnych wydarzeń, które widzowie śledzą obecnie na ekranie. Pojawienie się serialowej Janki stawia znak zapytania nad dalszymi losami domu w Grabinie, budząc wspomnienia wydarzeń i osób z przeszłości, także tych, które już odeszły. Książka przenosi nas do początków historii rodziny Mostowiaków, przypominając postacie sprzed 13 lat. Pamiętnik Barbary Mostowiak w ciepły i osobisty sposób oddaje wyjątkową atmosferę tamtych czasów.

Z okazji 1000. odcinka serialu powstał także superdodatek "Zza kulis", będący częścią książki. Czytelnicy znajdą w nim wywiady z aktorami, pełne wspomnień i zwierzeń z codziennej pracy na planie. Scenarzystki Ilona Łepkowska oraz Alina Puchała zdradzają, jak narodził się pomysł M jak Miłość i wyjaśniają, jak kształtują się sylwetki bohaterów i co decyduje o ich dalszych losach.

Dla prawdziwych fanów serialu przygotowano wiele ciekawostek i niespodzianek: alfabet serialowy, historię produkcji w liczbach oraz quiz wiedzy o M jak miłość.

Książkę wzbogaca ponad 50 niezwykłych zdjęć z archiwum producenta serialu, przedstawiających przemianę bohaterów na przestrzeni lat oraz to, czego na co dzień nie widać, czyli scenki z serialowego planu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Ponieważ ,podoba mi się ten film i w zimowe wieczory mogła bym siąść i czytając odświeżyć sobie pamięć co działo się na początku .
/5 lat temu
o a gdzie jest moja wypowiedz ;/