Piękna i Bestia fot. filmweb

Komedie romantyczne 2017

Zobacz, jakie filmy pojawią się na ekranie w nadchodzącym czasie, które wprawią cię w romantyczny nastrój!
Edyta Liebert / 30.01.2017 14:03
Piękna i Bestia fot. filmweb

Wiemy, jak lubicie polskie filmy i wiemy, że cieszycie się na każdą nową produkcję, która jest planowana (trzecia część "Listów do M.") czy aktualna świeżynka "Sztuka kochania" cieszą oczy widza. Pisałyśmy o polskich filmach 2017 roku, a teraz przedstawiamy wam komedie romantyczne, które w tym roku pojawią się na ekranach.

Komedie romantyczne 2017 - co pojawi się w kinach?

1. Porady na zdrady, premiera 24 lutego

Historia, która poruszy zwłaszcza kobiece serca. Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów.

Tester wierności: wszystko, co chciałabyś wiedzieć

Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski). Jego żona, Beata, (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Między nimi wywiązuje się angażująca relacja, ale czy ma jakiekolwiek szanse?

2. Zwariować ze szczęścia, premiera 10 marca

Francusko-włoski komediodramat to historia gadatliwej, ale sympatycznej Beatrice, ekscentryczce-mitomance. Opowiada różne historie - raz jest hrabiną miliarderką, a innym razem, że jej kochankami są najważniejsi światowi przywódcy. Po drugiej stronie jest Donatella: młoda wycofana dziewczyna z tatuażami. Obie są pacjentkami nowoczesnej kliniki psychiatrycznej, bez możliwości wyjścia na wolność. Ich nieprzewidywalna przyjaźń doprowadzi do ucieczki w poszukiwaniu choć odrobiny romantycznej zabawy i miłości, chwycą wiatr w żagle.

3. Piękna i Bestia, premiera 17 marca

Filmowa adaptacja kultowej animacji to wyjątkowa podróż do krainy romantycznej miłości i poświęcenia. Zwiastun filmu "Piękna i Bestia" obiecuje widzowi doznania na poziomie wizualnym i muzycznym: Za ścieżkę dźwiękową, która ma być głównie reinterpretacją starych utworów odpowiada zdobywca 8 Oscarów - Alan Menken. Celem twórców filmowej adaptacji, jest opowiedzenie na nowo doskonale wszystkim znanej opowieści o magii i miłości. Jest to historia Belli, córki wynalazcy uwięzionego w zamku Bestii. Tak samo, jak w oryginale, dziewczyna postanawia zamieszkać w mrocznej posiadłości, aby zwrócić wolność swojemu ukochanemu tacie. Ku zaskoczeniu wszystkich z czasem między nią a monstrum zamieszkującym zamek zaczyna rodzić się uczucie.

4. Wszystko albo nic, premiera 17 marca

Polsko-czesko-słowacki mariaż to zwariowana komedia romantyczna z nutą pikanterii. Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Zrażona do relacji damsko-męskich Linda i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą erotyczną. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka. Nas jednak najbardziej interesuje Michał Żebrowski. Możemy liczyć na ciekawe sceny? Chyba tak!

5. Małżeńskie porachunki, premiera 7 kwietnia

Komedia, która opowiada o mężczyznach, którzy są zmęczeni swoimi małżeństwami. Planują, jak uciec od niewygodnych układów, chcą wolności i zabawy. Po burzliwej kłótni ze swoimi żonami upijają się i zatrudniają rosyjskiego płatnego zabójcę (Marcin Dorociński), aby ten zajął się problemem. Nie doceniają jednak możliwości swoich małżonek i stają się bohaterami wydarzeń, w których sami muszą obawiać się o swoje życie.

Zdjęcia: mat. prasowe

Będzie nowa "Królewna Śnieżka". Czy Disney zrujnuje nasze wspomnienia z dzieciństwa?