film "Planeta Singli", Kobiecy Wieczór Filmowy

Kobiecy Wieczór Filmowy? Wybierzcie się na "Planetę Singli"

Już w lutym!
04.02.2016 05:27
film "Planeta Singli", Kobiecy Wieczór Filmowy

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Kobiece Wieczory Filmowe! Gospodarzem wieczoru będzie Paweł Sztompke, polski dziennikarz i recenzent muzyczny związany obecnie z I Programem Polskiego Radia.


Opis filmu "Planeta Singli"

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka... idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?


Gościem specjalnym Kobiecego Wieczoru Filmowego będzie Maria Szabłowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna, przez całe życie związana z Pierwszym Programem Polskiego Radia. Nie wierzy w życie pozaradiowe. Autorka książek: "Elvis- amerykański sen", "Cały ten big beat", "Ludzkie gadanie" ( wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem ), "Maryla. Życie Marii Antoniny" i "Maryla. Królowa jest tylko jedna". Współautorka i prezenterka telewizyjnego programu "Wideoteka dorosłego człowieka".

 

Pamiętajcie! 4.02.2016, g. 19:30. Jak zwykle na Kobiecym Wieczorze Filmowym będzie wiele niespodzianek, atrakcji i miłych gości. Bilety są już do nabycia w kasach kina i na stronie internetowej w cenach: 35zł (dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub) oraz 39zł (bilet normalny).

Na podstawie materiałów prasowych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.02.2016 20:29
Przyjemny film, udany wieczór z koleżankami. Po zachęcającej "zajawce" na portalu srebrny ekran, poszłyśmy na ten film wiekszą, babska grupą. Podapbał nam się film i ten wieczór uważam za bardzo udany.