KNO w Multikino Złote Tarasy z niespodzianką

Projekt został stworzony specjalnie dla kobiet, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie Złote Tarasy na specjalnie przygotowanych seansach, przede wszystkim przedpremierowe pokazy, które odbywają się w każdy 1-szy wtorek miesiąca o godz. 20:00.
/ 31.03.2010 07:35
Projekt został stworzony specjalnie dla kobiet, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie Złote Tarasy na specjalnie przygotowanych seansach, przede wszystkim przedpremierowe pokazy, które odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20:00.

KNO w Multikino Złote Tarasy z niespodzianką - MAMY BILETY!!!

Celem projektu jest zachęcenie Pań do aktywnego spędzania czasu z przyjaciółkami w kinie.
Projekt skierowany jest do młodych, aktywnych mieszkanek dużych miast chcących w niebanalny sposób spędzać czas z przyjaciółmi.

Na najbliższym spotkaniu  w Velvet Barze zostanie zaprezentowany masaż twarzy który na chętnej Pani wykona masażysta firmy kosmetycznej Oriflame. Odbędzie się prezentacja produktów rozgrzewających i podkręcających atmosferę. Porozmawiamy także na temat co nas kręci? Co nas podnieca?

Sponsorem spotkania będzie Pizza Hut, Panie mogą również spodziewać się promocji na barze
Do wygrania kosmetyki firmy Oriflame oraz konsultacji Wellness ze specjalistami. Nagrodami poczęstują nas także Candia- zestawy deserów oraz Radio Kolor książkami.

Multikino