Kinga Preis: „Nie można uzależniać się od czyjegoś świata, nawet najbliższych”. Dlaczego zawsze warto stawiać na siebie?

I tłumaczy, dlaczego jednocześnie w życiu warto stawiać zawsze na plan A!
/ 10 miesięcy temu
Kinga Preis: „Nie można uzależniać się od czyjegoś świata, nawet najbliższych”. Dlaczego zawsze warto stawiać na siebie? fot. fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Kingi Preis nikomu przedstawiać nie trzeba. Wzięta aktorka, kochana przez widzów za swoje role filmowe i serialowe. W marcowym numerze Urody Życia opowiedziała Marcie Strzeleckiej o roli w swoim najnowszym filmie „plan B” i o tym, dlaczego w realnym życiu zawsze stawia na plan A.

„Plan B.” to historia, która mogłaby przydarzyć się każdej z nas

Plan B. to historia 4 osób, których życia tuż przed Walentynkami zostają wywrócone do góry nogami. Scenariusz, z którym z pewnością będzie mogło zidentyfikować się wiele kobiet. Już po pokazach przedpremierowych wiele kobiet zdradziło, że grana przez aktorkę bohaterka, to tak naprawdę one: mąż, dziecko i idealny mikroświat, który ma trwać zawsze. Niestety, tak jak filmowa Natalia przekonały się, że nic nie jest dane na zawsze...

W realnym życiu Kinga Preis zawsze stawia na plan A. W miłości poświęca się całkowicie, ale pamięta, by zachować bezpieczny margines tylko dla siebie:

Nie uważam, że człowiek powinien podchodzić do swojego życia z perspektywą tytułowego planu B, jakiejś innej drogi, którą powinniśmy mieć, gdyby coś się posypało. Jestem za tym, żeby poświęcić się miłości całkowicie, bez takiego: „A gdyby coś poszło nie tak, to mam drogę ucieczki”. Ale trzeba w miłości zostawić miejsce dla siebie samego, nie uzależniać się od czyjegoś świata, nawet najbliższych.

Plotkarskie magazyny piszą: „Kinga Preis tęskni, wyje, czeka"

I mimo tego, że, jak sama mówi, miłości rodzica do dziecka nie da się uciąć, tą samą zasadą kieruje się w relacjach z dorosłym już synem:

Ludzie czepiają się schematów: „Nie ma dziecka - znaczy koniec jej świata". (...) Nie chciałabym być matką, która żyje z dorosłym synem. Każdemu trzeba dać wolność.

Cały wywiad z Kingą Preis przeczytasz w najnowszym numerze „Urody Życia”, ekskluzywnego miesięcznika dla kobiet:

Uroda Życia - okładka z Kiną Preis

Polecamy:

Jak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show?
Dorota Gardias o Edycie Herbuś: „Mam nadzieję, że nauczy moją córkę tańczyć”

Uroda Życia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Wow! Nie wiedziałam, że Kinga tak schudła. W końcu zdecydowała się na dietę i stosowanie iqacai. Efekty są oszałamiające. Teraz ma o niebo lepszą sylwetkę i twarz znacznie jej się wysmukliła.