film #wszystkogra, wszystko gra preis fot. materiały prasowe

Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o miłości na planie #WSZYSTKOGRA

Zobacz unikalne materiały!
Edyta Liebert / 30.03.2016 09:45
film #wszystkogra, wszystko gra preis fot. materiały prasowe

Już 6 maja największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin: Film #WSZYSTKOGRA to prawdziwy zastrzyk optymizmu na wiosnę!

W nowym brzmieniu usłyszysz największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego. A co sami aktorzy mają do powiedzenia o tym doświadczeniu?

Roma jest osobą troszkę taką jak ja, czyli wiekowo taką jak ja. Myślę jednak, że ma smutniejsze życie.  Aż tu nagle spotyka na swojej drodze człowieka zupełnie innego, na którego normalnie nie zwróciłaby uwagi. Ma ogromny dystans jako człowiek do takich gwiazd, celebrytów, do ludzi, którzy zarabiają mnóstwo kasy i są tak naprawdę w jej poczuciu wydmuszkami. Ale spotyka tego człowieka...

 

Sebastian Fabijański gra Staszka Boruckiego, piłkarza reprezentacji Polski.

Gdybym miał go porównać do piłkarza żyjącego w naszej rzeczywistości, to jest to w skali popularności, Robert Lewandowski. Lider reprezentacji Polski i tak dalej. Tyle że ta piłka nożna w którymś momencie życia przestaje mieć takie znaczenie, jakie miała wcześniej. Ich uczucie rodzi się powoli i na pewno nie można powiedzieć, że to relacja sztampowa.

O filmie #WSZYSTKO GRA

Film #WSZYSTKOGRA opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. 3 kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.

Pierwszy w Warszawie przedpremierowy pokaz filmu
"#WSZYSTKOGRA" w Kinie Atlantic z udziałem twórców odbędzie się 24 kwietnia, godz. 17:45

Na podstawie materiałów prasowych

Zobacz:

Wywiad z Kingą Preis w "Urodzie Życia" Kinga Preis schudła i wygląda świetnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)