Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska - Gotowe na zmiany fot. Polsat

Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska - Gotowe na zmiany

W programie "Gotowe na zmiany" Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska będą radzić kobietom, jak walczyć z niedoskonałościami ciała.
/ 13.09.2011 16:21
Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska - Gotowe na zmiany fot. Polsat
Dwie kobiety i dwa zupełnie różne charaktery – Elżbieta Zającówna i Katarzyna Romanowska. Co je łączy?

Ta trzecia… czyli kobieta, której wygląd wymaga natychmiastowej interwencji. Wiele pań boryka się z niedoskonałościami swojego ciała. Starają się je ukryć, czasem nie zdając sobie sprawy z tego, że wpływają one nie tylko na sylwetkę ale też samopoczucie. Odpowiedzi na pytanie jak sobie z tym radzić, dostarczy program „Gotowe na zmiany”. W każdym odcinku poznamy historię kobiety, której problem wymaga interwencji skalpela. Katarzyna Romanowska opowie o rodzajach operacji plastycznych i będzie towarzyszyć bohaterce na spotkaniach z lekarzami. Elżbieta Zającówna pomoże znaleźć odpowiednich fryzjerów i stylistów, którzy postawią przysłowiową kropkę nad „i” w zewnętrznej przemianie.

Uczestniczki programu wspierać będzie psycholog, który uświadomi im, że fizyczna metamorfoza to jeden z etapów zmian, a obraz nas samych rodzi się przede wszystkim w naszej głowie.