"Dlaczego nie!" na DVD

Komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego już na DVD.
/ 28.05.2007 16:11
Miłość, która spada prosto z nieba. Zazdrość, zdrada i wielki świat reklamy. Tajemnice, które mogą kochanków rozdzielić… lub na nowo połączyć.


Malownicze jeziora, podwodny balet, Warszawa z lotu ptaka (i paralotni)… A do tego romantyczna historia i obsada pełna gwiazd.

On - Maciej Zakościelny – przystojny, bogaty i z temperamentem. Ona - Anna Cieślak – delikatna, romantyczna, pełna talentu. Ta Trzecia – Małgorzata Kożuchowska - pewna siebie, przebojowa i... gotowa na wszystko! Razem stworzyli gorący, miłosny trójkąt, który rozpala wyobraźnię milionów widzów.

Krótko o filmie
Małgosia tuż po zrobieniu dyplomu na ASP chce zacząć karierę w reklamie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka – Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu – w agencji reklamowej, w której próbuje znaleźć pracę – spotyka przystojnego Jana. Jan to facet prawie idealny. Typ sportowca-milionera. Lata na paralotni, nurkuje, a skacząc do wody kręci salta lepiej niż złoty medalista z olimpiady. Problem w tym, że od początku ukrywa przed Małgosią pewien sekret...
Trzej mężczyźni, ale wymarzony książę tylko jeden. Któremu Małgosia odda serce?

Sprawy się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie femme fatale (w kolorze blond). Pierwsza to Ewa – szefowa firmy cateringowej, w której jest zatrudniony Piotr. Druga to Renata – jedna z gwiazd agencji reklamy. Obie dla sukcesu – i w pracy i w miłości – są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za niebezpieczną rywalkę.

Doświadczenie, talent i pasja. Zgrany zespół, który łączy nie tylko sukces, ale i przyjaźń. Ryszard Zatorski kolejny raz zdecydował się na współpracę z producentem. Tadeuszem Lampką i z dobrze znaną ekipą realizatorów. W swojej najnowszej komedii romantycznej "Dlaczego nie!" reżyser spotkał się m.in. z mistrzem kamery, operatorem Tomaszem Dobrowolskim i władcą pięciolinii, kompozytorem Maciejem Zielińskim. Razem nakręcili dwa największe hity polskiego kina ostatnich lat: "Nigdy w życiu!" i "Tylko mnie kochaj".
Piękne, malownicze zdjęcia i muzyka, która rozgrzewa serca – to znaki rozpoznawcze filmów Zatorskiego.

Reżyser
Ryszard Zatorski umie rozbawić i wzruszyć miliony widzów. Ryszard Zatorski to jeden z najzdolniejszych polskich reżyserów i scenarzystów. Najchętniej realizuje komedie. Zaczynał od współpracy reżyserskiej przy takich przebojach, jak "Vabank", "Deja vu", "Girl guide", czy kultowa już "Seksmisja". Był również współautorem scenariusza do obu części "Kilera". W 2004 r. wyreżyserował komedię romantyczną "Nigdy w życiu!". Tą produkcją znokautował całą filmową konkurencję – i to aż na dwa lata. Film zobaczyło ponad 1 620 tys. widzów! Rekord, którego nie udało się pobić żadnej innej polskiej produkcji - do momentu, gdy... Ryszard Zatorski postanowił ten wynik poprawić. W 2006 r. reżyser kolejny raz postawił na miłość i znowu wygrał. Komedia romantyczna "Tylko mnie kochaj" okazała się prawdziwym hitem (1 665 tys. widzów).

W filmie występują m. in.:
Anna Cieślak
jako Małgosia
Maciej Zakościelny jako Jan
Małgorzata Kożuchowska jako Renata
Tomasz Kot jako Dawid
Anna Przybylska jako Pani Ania
Antoni Pawlicki jako Piotr
Agnieszka Warchulska jako Ewa

"Dlaczego Nie!", Reżyseria: Ryszard Zatorski, Produkcja: Polska/2007, Dystrybucja: TiM Film Studio.
 
Konkurs, konkurs, konkurs!
 
Każdy ma jakieś niespełnione marzenia i szalone pomysły, które chciałby w życiu zrealizować. 
Wystarczy napisać: 

Dlaczego nie … 
i przesłać propozycję Waszego marzenia, a może się spełni?
 

Mamy dla Was 10 filmów DVD „Dlaczego Nie!”, w którym marzenia się jednak spełniają. Nagrody ufundował TiM Film Studio.
 
Na odpowiedzi czekamy do 11 czerwca.
 
Zasady konkursu: 
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl 
2. Wygrywa 10 osób, które prześlą najciekawsze propozycje. Będą one oceniane przez konkursowe jury. 
3. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową. Podczas rejestracji na forum należy podać prawdziwy adres mailowy, w celu uzyskania potwierdzenia wygranej. 
4. Jury podejmie decyzję 13 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.

Weź udział w konkursie, kliknij: Konkurs "Dlaczego Nie!"