Królewna Śnieżka fot. Screen Filmweb

Disney pracuje nad aktorską wersją "Królewny Śnieżki"

Nakręcone w ostatnich latach "Czarownica", "Kopciuszek" i "Księga dżungli" zarobiły w kinach ponad 2 miliardy dolarów.
Edyta Liebert / 03.11.2016 05:38
Królewna Śnieżka fot. Screen Filmweb

Nakręcone w ostatnich latach "Czarownica", "Kopciuszek" i "Księga dżungli" zarobiły w kinach ponad 2 miliardy dolarów. Sukces filmu mierzy się liczbą zer na koncie, a zmotywowani wynikami producenci pokusili się o tworzenie kolejnych aktorskich wersji bajek: na premierę czekają  "Piękna i Bestia" (17 marca 2017), "Mała syrenka" (2017). Przyszła pora na "Królewnę Śnieżkę" w innym wcieleniu.

Emma Watson w roli Belle w "Pięknej i Bestii"

Nowa-stara "Królewna Śnieżka"

Animacja Disneya "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"
była pierwszym w historii pełnometrażowym filmem animowanym wytwórni. Inspirowana baśnią braci Grimm fabuła opowiada historię pięknej królewny, na której życie dybie zazdrosna o jej urodę macocha. Zła królowa zleca zabicie swojej pasierbicy, lecz ten pozwala jej uciec.  Piękność ucieka i znajduje schronienie w chatce siedmiu krasnoludków i podbija ich serca dobrocią i życzliwością.

serwis prasowy

Nad nowym Śnieżkowym projektem będzie czuwać producent Marc Platt. Do napisania nowych piosenek zostali zatrudnieni Benj Pasek i Justin Paul ("La La Land"). Czy powstanie kolejnej adaptacji jest zasadne?

Gdybyś żyła w bajce Disneya, który bohater byłby twoim ukochanym? [psychotest]

Lustereczko powiedz przecie, jaki film jest najgorszy na świecie?

Animowana wersja opowiadająca o przygodach ciemnowłosej bohaterki o tytule "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" wytwórni Disneya pojawiła się w kinach w 1937 roku. Doczekała się wielu adaptacji i wersji, a ta ostatnia nie przypadła do gustu widzom. Charlize Theron i Kristen Stewart nie przekonały fanów disneyowskiej bajki. "Królewna Śnieżka i Łowca" (2012) okazała się niejako klapą, bo tytułowa Śnieżka ani na moment od złej królowej ładniejszą nie jest. Bo jeśli Królewna Śnieżka ma być najpiękniejsza na świecie, warto byłoby pomyśleć o zatrudnieniu kogoś ładniejszego od Królowej...

serwis prasowyWariacje na temat tej animacji zaczęły nudzić widownię i słychać pomruk niezadowolenia wśród widzów. Film "Łowca i Królowa Lodu", który miał okazać się hitem (historia Ravenny i jej siostry w filmie została opowiedziana całkiem sprawnie, jednak brakuje jej oryginalności i odpowiedniej wyrazistości). Czy nowsza wersja pozytywnie nas zaskoczy?

Disney na nowo definiuje, jak powinna wyglądać księżniczka Disneya

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)