Czas na metamorfozy

Czas na metamorfozy

W sierpniu Czas Kobiet zaprasza na cykl warsztatów "Metamorfozy - jak odnaleźć własny styl".
/ 16.08.2007 11:23
Czas na metamorfozy
Warsztaty dadzą ci możliwość poznania mocnych stron twojej urody i osobowości oraz stworzenia własnego, oryginalnego wizerunku. Przeprowadzona analiza mowy ciała, typu urody, makijażu i stroju będzie dobrym początkiem zmiany nastawienia do siebie i otoczenia. Przekonasz się, że dla każdej z nas istnieją stroje i makijaż podkreślające walory urody, a dobre samopoczucie nie zależy od cen ubrań i dodatków. Dowiesz się, dlaczego nie warto mieć kompleksów oraz jak najszybciej się ich pozbyć. Weź udział we wspaniałej zabawie z kolorem, krojem i kosmetykami!

21.08 Wizaż i psychologia: "Pozbądź się kompleksów - bądź piękna!"
23.08 Wokół sylwetki - najlepsze fasony Twoich ubrań
31.08 Makijaż niejedną ma twarz

21 sierpnia 2007, godz. 18.00-21.00, Wizaż i psychologia. "Pozbądź się kompleksów - bądź piękna!"

Jak dobrze czuć się we własnym ciele? , Jak się zaakceptować? Jak uwypuklić to co w nas najlepsze? Łączymy silę psychologii z kreowaniem indywidualnego wizerunku kobiety. Każda z nas jest inna i każda z nas ma swoje indywidualne atuty. Pomożemy Ci wydobyć atuty twojej urody za pomocą: mowy ciała, gestów, indywidualnego stylu temperamentu, makijażu, ubioru.

Podczas zajęć omówione zostaną następujące zagadnienia:
- dostosowanie ubioru, makijażu, kolorów do Twojego indywidualnego temperamentu i mowy ciała - analiza kolorystyczna, ćwiczenia psychologiczne,
- podkreślenie Twoich mocnych stron osobowości - pokazanie jak za pomocą sztuczek stylizacyjnych podkreślić atuty urody,
- dostosowanie ubioru do Twojego wizerunku, który chcesz pokazać innym i jak chcesz być postrzegana np.: jako efektywna szefowa, seksowna młoda kobieta, energiczna mama, dziewczyna z fantazją itd.

Warsztaty poprowadzą:
Izabela Kielczyk
- trenerka, coach wyższej kardy menadżerskiej, doradca zawodowy, członkini Samorządu Zawodowego Psychologów PTP. Współwłaścicielka firmy szkoleniowej "Label" Sp. z o.o. Autorka licznych artykułów do gazet ("Manager", "Press", "Dziennik", "Życie Warszawy", "Rzeczpospolita", "Home&Market"), udzielająca komentarzy w TVP1, TV Polonia, TV Biznes.

Monika Ostałowska - dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka. Stylistka współpracująca z mediami (m.in. dwutygodnik "VIVA!" i program "Modna Moda" TV4 i Polsat 2), autorka kampanii wizerunkowych (m.in. firmy Philip Morris); autorka artykułów dotyczących wizerunku biznesowego dla pism branżowych; konsultantka wizerunku biznesmenów, polityków, oraz osób prywatnych; właścicielka firmy "Dobry Wizerunek" specjalizującej się w kreowaniu wizerunku biznesowego.

23 sierpnia 2007, Wokół sylwetki - najlepsze fasony Twoich ubrań

Posiadanie w szafie ubrań, w których wyglądasz świetnie i które nawzajem do siebie pasują to prawdziwy luksus. Każda z nas ma inną sylwetkę i do każdej sylwetki powinno się dopasować odpowiedni fason ubioru. Tak samo dodatki, kształty kołnierzyków, wzory na tkaninach, biżuteria oraz okulary powinny harmonijnie podkreślać Twoje indywidualne proporcje.
Warto dowiedzieć się jakie fasony ubrań i dodatki pasują tylko do Ciebie. Dzięki temu będziesz mogła samodzielnie stworzyć tzw. kapsuły ubraniowe - czyli podstawowe zestawy ubrań (np. kapsuła biznesowa, sportowa, wieczorowa).

Uczestniczki po szkoleniu:
- poznają swoje najodpowiedniejsze kroje ubrań, współgrające z ich typem
figury
- dowiedzą się jak dobierać buty i torebki oraz biżuterię
- poznają kształt swoich dekoltów, klap i okularów
- nauczą się wiązać apaszki

Na warsztaty należy przynieść:
- biżuterię
- kilka par okularów
- stroje do ćwiczeń (swoje ulubione i te, do których mamy wątpliwości oraz
te których nie nosimy wcale – będzie możliwość ich wymiany
z uczestniczkami)
- najczęściej noszone apaszki i szale

Więcej informacji na temat warsztatów i zapisów można znaleźć na stronie: www.czaskobiet.pl