POLECAMY

Clint Eastwood i Mel Gibson mają stworzyć film o Polsce. Czego będzie dotyczył?

Cezary Jurkiewicz zapowiada, że prowadzone są negocjacje z Gibsonem i Eastwoodem w sprawie realizacji dwóch polskich filmów historycznych.
Clint Eastwood i Mel Gibson mają stworzyć film o Polsce. Czego będzie dotyczył? fot. ONS.pl

W planach Polskiej Fundacji Narodowej jest nakręcenie kilku filmów dotyczących najnowszej historii Polski, w tym tak ważnych dla polskiej tożsamości wydarzeń jak Powstanie Warszawskie oraz wojna polsko-bolszewicka z 1920 roku.

Na ekrany wraca film uwielbiany przez nas w dzieciństwie!


Cezary Jurkiewicz, prezes PFN zapowiedział, że jeden film opo­wia­da­ły­by o losach ame­ry­kań­skich żoł­nie­rzy, któ­rzy bio­rą udział w I Wojnie Światowej. Główny wątek miał­by się obra­cać wokół odzy­ska­nia nie­pod­le­gło­ści przez Polskę po 123 latach zabo­rów.

Druga pro­duk­cja (jest już nawet wstępny tytuł filmu - „Jerusalem Avenue") poka­zy­wa­ła­by boha­ter­ską wal­kę o Aleje Jerozolimskie pod­czas Powstania Warszawskiego.

Podobno trwa­ją już wstęp­ne roz­mo­wy z Melem Gibsonem, któ­ry mógł­by wyre­ży­se­ro­wać jeden z fil­mów. Do ich realizacji brany pod uwagę jest również Clint Eastwood. Ta dwójka miałaby sprezentować ekipie filmowej m.in. małe wsparcie finansowe oraz scenariuszowe, które wywindowałyby projekt fundacji do rangi iście amerykańskiej!

Nieprzeciętnie zmysłowe filmy, po których będziesz miała ochotę na seks


Rozmowy z producentami aktualnie trwają, a ustalenia z nimi podjęte poznamy jesienią tego roku. Nie możemy się doczekać!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)