Cichopek i Damięcki w Wirującym Seksie

Będziemy mieli własny "Wirujący seks". Katarzyna Cichopek i Mateusz Damięcki zagrają główne role w najnowszym filmie Macieja Dejczera - "Kochaj i tańcz".
/ 11.12.2007 12:27
Będziemy mieli własny "Wirujący seks". Katarzyna Cichopek i Mateusz Damięcki zagrają główne role w najnowszym filmie Macieja Dejczera - "Kochaj i tańcz".

Katarzyna Cichopek/fot. tvp
Obraz reklamowany jest jako polski "Dirty Dancing" - donosi tygodnik "Wprost". "Wirujący seks", bo taki był polski tytuł mega hitu z Patrickiem Swayze w roli głównej, pod koniec lat 80. święcił triumfy nie tylko w naszym kraju. Czy sprawdzi się w polskim wydaniu?

Film Dejczera ("300 mil do nieba", "Bandyta") będzie opowieścią o Hani (Katarzyna Cichopek, znana z "M jak Miłość"), która wkrótce zostanie lekarką i poślubi swojego narzeczonego. Jej poukładane życie burzy jednak powrót do kraju Jana Kettlera - światowej sławy tancerza, który przed laty zostawił ciężarną matkę dziewczyny i wyjechał robić karierę za granicą. Na jej drodze pojawi się również przystojny Wojtek, instruktor tańca.

Jak łatwo się domyślić, w filmie będzie sporo scen tanecznych. Stąd zapewne wybór aktorów - Kasia Cichopek i Mateusz Damięcki mają za sobą sukcesy w "Tańcu z gwiazdami".
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/03.09.2010 19:45
to nie cichopek tam grała -.-...
/08.12.2008 10:56
Oł je zeby tylko sie pierdolili w tym filmie bo lubie ogladac cichopek ta suke nago wtedy drukuje zdjecie i fiuta do jej twarzy hahaha
/22.03.2009 00:07
W twoim przypadku to juz tylko leczenie,naprwde dziwie sie ze nie jest ci wstyd za te twoje płytkie wypowiedzi.
POKAŻ KOMENTARZE (1)