"Bridget Jones's Baby" - najnowszy zwiastun

Zobacz trailer 3. części przygód Bridget Jones!
/ 01.09.2016 12:16

Zwariowana Bridget Jones wraca na ekrany kin! Już we wrześniu będziemy mogli zobaczyć trzecią filmową część przygód uroczej singielki. O czym opowiada film "Bridget Jones's Baby", na który z niecierpliwieniem czekają fani?

Bridget Jones podbiła serca milionów

"Dziennik Bridget Jones" - pierwsza część komedii o perypetiach miłosnych i zawodowych romantycznej i nieco zagubionej w świecie singielki odniosła prawdziwy sukces. Ludzie pokochali szaloną autorkę przezabawnego dziennika, w którym utrwala ona najważniejsze zdarzenia ze swego życia. Serca widzów podbiła również znakomita obsada. W postać Bridget wcieliła się rewelacyjna Renée Zellweger, którą wszyscy polubili od pierwszego wejrzenia. Towarzyszyli jej znakomici Hugh Grant i Colin Firth, których kreacje oczarowały widzów. Druga część filmu - "W pogoni za rozumem" - zrobiła prawdziwą furorę. Odtwórcami głównych ról byli ci sami aktorzy i po raz drugi zagrali fenomenalnie. Od premiery pierwszej części upłynęło 14 lat, dlatego tym bardziej fani nie mogą doczekać się kontynuacji.

Bridget Jones oskarża media o seksizm

Co tym razem spotka Bridget?

W trzeciej części na ekranach kin ponownie zobaczymy utalentowaną Renée Zellweger i przystojnego Colina Firtha. W filmie pojawi się również Shonn Gregory. Co tym razem wydarzy się w życiu Bridget? Nie jest już ona niepoprawną romantyczką zapisującą w dzienniku swoje doświadczenia. Dobiega pięćdziesiątki, co obliguje ją do wprowadzenia radykalnych zmian w swoim życiu. W trzeciej części bohaterka będzie starała się o dziecko. Czy związek z Markiem Darcym okaże się owocny? Czy Bridget uzależniona od portali randkowych postanowi zmienić swoje plany?

Wkrótce się okaże! Ze zniecierpliwieniem oczekujemy na trzecią część losów Bridget. Przypominamy: premiera już 16 września!

Zobacz również:

10 polskich filmów, których nie możesz przegapić w 2016 roku