POLECAMY

Całkowicie nowe przygody Barbie i jej sióstr!

Cudownie jest wrócić do czasów dzieciństwa! Zabierz swoje przyjaciółki i wybierzcie się do kina na animację "Barbie i jej siostry w krainie kucyków"!
Całkowicie nowe przygody Barbie i jej sióstr! fot. Serwis prasowy

Chyba każda mała dziewczynka miała co najmniej dwa marzenia: być księżniczką i mieć lalkę Barbie. Godziny spędzone na zabawie najsłynniejszą lalką świata dla wielu ówczesnych już kobiet należą do tych chwil niezapomnianych. Dlatego warto je sobie odświeżyć i wybrać się na film "Barbie i jej siostry w krainie kucyków"!


Czego możemy spodziewać się w najnowszym filmie o najsławniejszej lalce świata? Barbie i jej siostry wyruszają w podróż do Szwajcarii, w majestatyczne Alpy, gdzie spędzą niezapomniane wakacje w akademii nauki jazdy konnej! Barbie nie może się doczekać, kiedy znajdzie nowego kucyka, którego będzie mogła zabrać do Malibu. Stacie planuje udowodnić wszystkim, że jest wybitym jeźdźcem. Chelsea marzy tylko o tym, aby dosiąść jak największego kucyka, zaś Skipper… cóż, ona jako jedyna jest bardziej zainteresowana przeżywaniem i opisywaniem wspaniałych, górskich krajobrazów. Wakacje sióstr zaczynają się niepewnie, ale kiedy Barbie odkrywa tajemniczego, dzikiego kucyka w pobliskich lasach, ich wizyta staje się w pełni magiczna!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Dla tych których interesują NOWE TECHNOLOGIE - goo.gl/ucjqTO - ta strona oferuje NAMIERZANIE telefonów komórkowych, namierza z dokładnośćią i pokazuje na mapie gdzie osoba się znajduję. Wada jest taka że można tego używać raz na 24h (namierzenie 1 numeru raz na 24 godziny)......