Ania Głogowska w filmie edukacyjnym

Tancerka Anna Głogowska wystąpiła w filmie poświęconym oczyszczaniu organizmu, który powstał w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Uwolnij się od toksyn”.
/ 18.06.2007 09:16
Tancerka Anna Głogowska wystąpiła w filmie poświęconym oczyszczaniu organizmu, który powstał w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Uwolnij się od toksyn”.

- Jestem wielką zwolenniczką oczyszczania organizmu, ponieważ szybko przynosi efekty – poprawę kondycji i samopoczucia; dlatego też nie trzeba było mnie długo namawiać do udziału w filmie - mówi Ania Głogowska. W 30-minutowym materiale edukacyjnym Ania wspólnie z ekspertami programu „Uwolnij się od toksyn” rozwiewa mit dotyczący tego, że oczyszczanie jest trudne i nieprzyjemne.

Razem z Anią trafiamy do kuchni, gdzie dzięki dietetyczce dr Ewie Matyskiej-Piekarskiej poznajemy związki ukryte w owocach, warzywach i ziołach, które przyspieszają proces wydalania z organizmu toksycznych substancji. Prof. Iwona Wawer – chemik z Akademii Medycznej w Warszawie ujawnia, gdzie ukrywają się toksyny i jaki mogą mieć wpływ na nasz organizm. Dowiadujemy się, jak przygotować zdrowy i wspomagający oczyszczanie posiłek oraz odwiedzamy gabinet kosmetyczny, gdzie wykonywane są zabiegi wspomagającemu detoksykację. Ania uczy nas też podstawowych kroków kilku tańców, gdyż w trakcie oczyszczania organizmu nie powinniśmy zapominać o ruchu. Płyta z filmem zawiera także 21-dniowy program diety oczyszczającej.

Film jest bezpłatny i już wkrótce zainteresowane osoby będą go mogły zamówić poprzez stronę www.beztoksyn.pl.

Kampania „Uwolnij się od toksyn” prowadzona pod patronatem preparatu MethodDraine Detox ma na celu popularyzowanie wiedzy o wpływie oczyszczania organizmu na zdrowie i urodę oraz na temat skutecznych metod detoksykacji. Od stycznia tego roku ambasadorką kampanii jest Ania Głogowska.

Ania Głogowska - tancerka zawodowa, która wspólnie z Marcinem Wrzesińskim tworzy parę najwyższej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Masową popularność przyniósł Ani udział w trzech edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”, w których partnerowała Witoldowi Pasztowi, Robertowi Rozmusowi oraz Piotrowi Gąsowskiemu.