7Z1A6895.jpg fot. Dawid Żuchowicz

Alicja Bachleda Curuś zachwyca na premierze filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Od piątku, 28 stycznia w kinach „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Zobaczcie, jak gwiazdy komedii o męskich „słabościach” prezentowały się na uroczystej premierze filmu.
7Z1A6895.jpg fot. Dawid Żuchowicz

Za nami długo wyczekiwana uroczysta premiera filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Na czerwonym dywanie błyszczeli między innymi: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki i Katarzyna Skrzynecka.  

 

Nowa odsłona, nowe intrygi 

O czym opowiada film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – kontynuacja komediowego hitu z 2016 roku? Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”?

W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Materiał powstał z udziałem Next Film