39,5 fot. TiM Film Studio

"39,5" Sezon drugi

Czterdziestka przekroczona, u boku odzyskana żona oraz niepokorny nastoletni syn, na głowie firma i bezustannie dzwoniące telefony komórkowe.
/ 17.06.2009 16:44
39,5 fot. TiM Film Studio

Czterdziestka przekroczona, u boku odzyskana żona oraz niepokorny nastoletni syn, na głowie firma i bezustannie dzwoniące telefony komórkowe. Tak, to obecna sytuacja Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak).
Serialowy "Pędzel" nie jest już tylko pociesznym nieudacznikiem, niezdarnie zabiegającym o względy byłej żony, ale również prawdziwą głową rodziny i odważnym, niekonwencjonalnym producentem muzycznym. Ale bez obaw - wcale nie oznacza to, że Darek stał się nudnym czterdziestolatkiem i niczym nas już nie zaskoczy. Przed nim wiele nowych wyzwań, wzlotów i upadków.

Jak Jankowski sprawdzi się w dawno zapomnianym, stałym życiu we dwoje? Czy miłość jego żony Anki (Daria Widawska) przetrwa, gdy ukochany jest osiągalny i dostępny na co dzień? Jak Patryk (Alan Andersz) poradzi sobie ze zbliżającą się wielkimi krokami dorosłością, związkiem z Martą (Magdalena Lamparska)? Czy Darkowi uda się utrzymać na szczycie? Wszystko to wymieszane z dużą dawką błyskotliwego humoru, piosenek Dirty Track i Afromental oraz genialnymi gościnnymi epizodami w II sezonie "39 i pół".

Obsada:
Tomasz Karolak,
Alan Andersz,
Daria Widawska,
Krzysztof Stelmaszyk

"39,5" sezon drugi, Reżyseria: Mitja Okorn, Łukasz Palkowski, Scenariusz: Doman Nowakowski, Wydawca DVD: TiM Film studio, Data premiery: 10.06.2009