Zyskaj formę w 10 tygodni z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

Każdy z nas marzy o tym, aby dobrze czuć się we własnym ciele, mieć ładną sylwetkę i zdrowo się odżywiać. Często jednak brakuje nam silnej woli i czasu. Boimy się drakońskich diet i morderczych treningów. O ile łatwiej byłoby zabrać się za siebie, gdyby ktoś nas motywował, wspierał w treningach i doradzał, jak zdrowo się odżywiać?

Każdy z nas marzy o tym, aby dobrze czuć się we własnym ciele, mieć ładną sylwetkę i zdrowo się odżywiać. Często jednak brakuje nam silnej woli i czasu. Boimy się drakońskich diet i morderczych treningów. O ile łatwiej byłoby zabrać się za siebie, gdyby ktoś nas motywował, wspierał w treningach i doradzał, jak zdrowo się odżywiać?

Unikatowy program sportowo - żywieniowy „Zyskaj Formę w 10 Tygodni”, nie tylko odchudza, ale i motywuje. Projekt stworzony przez międzynarodową grupę ekspertów: dietetyków oraz olimpijczyków i realizowany z wielkim sukcesem w wielu państwach europejskich, od dziś dostępny jest równiezż w Polsce. Jego współtwórcami i ambasadorami w Polsce są Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki.

Zyskaj formę w 10 tygodni z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem ŁopuckimZyskaj formę w 10 tygodni z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

„Zyskaj Formę w 10 Tygodni” - to nie dieta, ale program przy pomocy którego zmienisz podejście do zdrowego trybu życia, raz na zawsze. W styczniu tego roku program „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” zapoczątkował nowy nurt w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Od tego czasu jego uczestnicy stracili więcej kilogramów niż łączna waga 24 jumbo jetów, jednocześnie przybierając lepszą masę mięśniową, a przede wszystkim znacząco poprawiając swoją kondycję i samopoczucie! Tylko w samych Niemczech program ma już kilka tysięcy zadowolonych klientów, 27 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 250 tysięcy odbiorców newslettera.

Dlaczego Katarzyna i Marcin?

Marcin to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie dietetyki i treningu sportowego, Mistrz Europy i Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym. Będąc jednym z najbardziej cenionych na świecie zawodników sportowych, w ostatnich latach wielokrotnie udowodnił, zże jako trener skutecznie pomaga wielu osobom osiągnąć lepszą kondycję, sylwetkę i samopoczucie. Dlatego też eksperci z „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” zwrócili się do Marcina z prośbą o pomoc w adaptacji formuły dla Polski. Marcin jako współtwórca formuły perfekcyjnie opracował ją specjalnie dla Polaków. Kasia osobiście sprawdziła skuteczność programu - w 10 tygodni po urodzeniu dziecka schudła 17 kg. Po ciąży odzyskała doskonałą sylwetkę i spręzżyste ciało.

Zyskaj formę w 10 tygodni z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem ŁopuckimZyskaj formę w 10 tygodni z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

Koncepcja

„Zyskaj Formę w 10 Tygodni” opiera się na 3 filarach: ożżywianiu, sporcie, motywacji.
Kazżdy uczestnik programu przez 10 tygodni otrzymuje azż 16 filmów treningowych oraz filmy kulinarne, w których Katarzyna i Marcin ćwiczą i gotują razem z nim, motywując go do uzyskania świetnych efektów.

Katarzyna i Marcin stają się prywatnymi trenerami uczestników. Dwa razy w tygodniu wspólnie z nimi przeprowadzają ćwiczenia, dają rady motywujące i żywieniowe. Efekty dokumentowane są poprzez pomiar obwodów i masy ciała przy pomocy specjalnej internetowej aplikacji. Dodatkowo, zdjęcia wykonane przed i po „Zyskaj formę w 10 tygodni” udowadniają, że ciała stały się szczupłe, jędrne i bardziej sexy. Rejestracja będzie możliwa od 25 czerwca 2012 roku na stronie HYPERLINK "http://www.zf10t.pl/"www.zf10t.pl albo na www.zyskajforme.pl

Trzy podstawowe filary programu

Odżywianie

Istotą  „Zyskaj Formę w 10 Tygodni“ jest zdrowe, wyważone odżywianie. W prosty sposób prezentujemy podział naszych produktów zżywnościowych na te, które przyspieszają oraz te, które spowalniają przemianę materii. Na przykład tzw „dobre i złe weglowodany”. Zamiast słodyczy, frytek i makaronów, do planu żywieniowego wpisane są białka (smaczne chude mięso i ryby), rośliny strączkowe i duzżo warzyw, a takzże tzw. „tajna broń” – czyli dodatki i przyprawy aktywujące metabolizm! Katarzyna i Marcin w przystępny sposób uczą tezż co robić, aby spalanie tłuszczy było efektywniejsze i jak odpowiednia ilość snu wpływa na metabolizm człowieka.

Sport

Docelowe ćwiczenia pobudzają przemianę materii, wzmacniają tkanki, budują masę mięśniową i działają na dotknięte problemem partie ciała. Kolejne zestawy treningowe zostały tak ułożone, by zastosować mógł je kazżdy – zarówno osoby nawykłe do uprawiania sportu, jak i ci, którzy nigdy wcześniej nie praktykowali podobnej aktywności. Ćwiczenia mogą być wykonywane praktycznie wszędzie – czy to w domu, bez konieczności używania jakiegokolwiek dodatkowego sprzętu, czy tezż w klubie fitness. Program przewiduje wiele funkcjonalnych ćwiczeń, z tygodnia na tydzień wzrasta ich intensywność, zarówno jakościowa jak i ilościowa. Efekt po 10 tygodniach to szczupłe i wyraziste ciało, emanujące energią i świetną kondycją.

Motywacja

Marcin i Katarzyna z własnego doświadczenia wiedzą, zże zmiany w odzżywianiu i program ćwiczeń fizycznych przy całej swojej łatwości wymagają też dyscypliny i wytrwałości. Wysoka motywacja jest zatem najwazżniejsza. Dokładnie z tego powodu zespół opracowujący „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” wpadł na szczególny pomysł, aby formą wynagrodzenia dla uczestników – oprócz spektakularnych efektów, jakie sami dostrzegą w lustrze - był „dzień na naładowanie”. Zgodnie z planem, jednego dowolnie wybranego dnia w tygodniu uczestnicy mogą jeść i pić wszystko, czego zapragną. Takie rozwiązanie zapewnia, iż motywacja nie osłabnie, a odchudzanie przez całe 10 tygodni programu stanie się przyjemnością.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Bardzo ciekawie się to zapowiada. Coś dla osób, którym brakuje silnej woli, żeby samemu ćwiczyć i gotować zdrowe potrawy. Zresztą, nawet jeśli ktoś zdrowo gotuje, to przydadzą się takie filmiki z przepisami - zawsze to możliwość przyrządzenia nowej potrawy, która może na stałe zostać w menu. Filmiki instruktażowe z ćwiczeniami też zapowiadaja się ciekawie, bo można naśladować profesjonalnego trenera, tak jakby było się na treningu. Mam nadzieję, że projekt przyjmie się w Polsce tak samo jak w innych krajach, bo powrót do formy przydałby się niejednej osobie. Szczególnie dużo polskich Panów nie bardzo o siebie dba, a szkoda. Przydałoby się zrzucić te brzuszki, mili Panowie ;)