Zostań Mikołajem dla zwierząt!

06 grudnia, Mikołajki, to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla zwierząt!
/ 06.12.2011 11:39

06 grudnia, Mikołajki, to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla zwierząt!

Zima to najcięższy okres dla zwierząt w schroniskach. Czasem wystarczy nawet mały gest dobroci, żeby ulżyć ich doli. Jak co roku, zapraszamy w okresie przedświątecznym do schronisk dla bezdomnych zwierząt. Każde stworzenie zasługuje na współczucie i dobro. W imieniu naszych podopiecznych prosimy o suchą karmę, puszki dla psów i kotów oraz koce i kołdry, które bardzo się przydadzą przed zbliżającą się zimą. Można je przynosić do naszych schronisk we wszystkie dni tygodnia w godzinach otwarcia.

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy podarować bezdomnemu zwierzęciu jest nowy dom! Pamiętajmy jednak, że adopcja powinna być przemyślana, przedyskutowana ze wszystkimi członkami rodziny. W żadnym wypadku nie kupujmy zwierzęcia na gwiazdkowy prezent – w ten sposób zamiast pomóc, możemy bardzo skrzywdzić żywą, czującą istotę.

OTOZ Animals prowadzi następujące schroniska: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu oraz Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa.

Prosimy również o pomoc dla pozostałych schronisk w całej Polsce! Adresy schronisk można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim darczyńcom w imieniu bezdomnych zwierząt serdecznie dziękujemy!!!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA