Zostań Mikołajem dla zwierząt!

06 grudnia, Mikołajki, to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla zwierząt!

06 grudnia, Mikołajki, to radosny dzień. Uczyńmy ten okres szczęśliwym również dla zwierząt!

Zima to najcięższy okres dla zwierząt w schroniskach. Czasem wystarczy nawet mały gest dobroci, żeby ulżyć ich doli. Jak co roku, zapraszamy w okresie przedświątecznym do schronisk dla bezdomnych zwierząt. Każde stworzenie zasługuje na współczucie i dobro. W imieniu naszych podopiecznych prosimy o suchą karmę, puszki dla psów i kotów oraz koce i kołdry, które bardzo się przydadzą przed zbliżającą się zimą. Można je przynosić do naszych schronisk we wszystkie dni tygodnia w godzinach otwarcia.

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy podarować bezdomnemu zwierzęciu jest nowy dom! Pamiętajmy jednak, że adopcja powinna być przemyślana, przedyskutowana ze wszystkimi członkami rodziny. W żadnym wypadku nie kupujmy zwierzęcia na gwiazdkowy prezent – w ten sposób zamiast pomóc, możemy bardzo skrzywdzić żywą, czującą istotę.

OTOZ Animals prowadzi następujące schroniska: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu oraz Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa.

Prosimy również o pomoc dla pozostałych schronisk w całej Polsce! Adresy schronisk można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim darczyńcom w imieniu bezdomnych zwierząt serdecznie dziękujemy!!!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
...bo tylko miłość do naszych braci maluczkich jest warta więcej,niż całe złoto świata...