Warsztaty mindfullness Uroda Życia fot. Fotolia

Wybierz się na warsztaty z "Urodą Życia"

4 dni pomogą ci odnaleźć siebie!
Edyta Liebert / 18.04.2016 08:58
Warsztaty mindfullness Uroda Życia fot. Fotolia

Każdy chciałby żyć świadomie, posiąść bezcenną umiejętność bycia „tu i teraz”, zamiast wybiegać w przyszłość czy tkwić w tym, co było. Tylko jak to zrobić? Przekonasz się o tym, biorąc udział w 4-dniowych warsztatach z Magą Korbel.

Warsztaty mindfulness odbywają się w wyjątkowym, magicznie położonym w górach hotelu NoNameLuxuryHotel&Spa. Podczas 4-dniowego pobytu wszystkie Panie będą miały okazję poznać siłę medytacji mindfulness, która poprowadzi wybitna trenerka Maga Korbel. Dzięki niej uczestniczki będą mogły rozwinąć umiejętność wyciszenia się oraz samoświadomości, radości z trwania "tu i teraz". Do tego dochodzą zajęcia jogi, blok o zdrowym żywieniu oraz pokaz zdjęć z Indii. Każda z Pań będzie mogła skorzystać ze strefy wellnes oraz zabiegu na ciało. Kiedy?

Warsztaty odbywają się w dniach 8-11 maja 2016

4 dni relaksu w bajecznym miejscu

To niezwykła okazja aby 4 dni poświęcić tylko sobie, odpocząć na łonie natury, a także skorzystać z luksusów 4-gwiazdkowego hotelu. A to wszystko w cudownym, energetycznym gronie wspaniałych kobiet! Warsztaty poleca Agnieszka Maciąg, która sama nieraz ćwiczyła z Magą Korbel.

Więcej informacji: www.urodazycia.pl

Zapisy:

Rejestracja: www.hitsalonik.pl - zakładka hitwarsztaty

e-mailowo: michal.wojcik@edipresse.pl

telefonicznie: 22 584 22 73