POLECAMY

Czy wiecie jaki jest najszczęśliwszy kraj na Ziemi ????

Najszczęśliwszy Kraj na Ziemi to...?
Czy wiecie jaki jest najszczęśliwszy kraj na Ziemi ???? fot. Fotolia
Czy wiecie jaki jest najszczęśliwszy kraj na Ziemi?
 
Z czym kojarzy się wam Australia? Piaszczyste plaże, wyjątkowe zwierzęta, zachwycający kształt Opery  w Sydney...? Czy wiedzieliście, że w Australii żyje więcej kangurów niż ludzi, a zamiast grilla Australijczycy chodzą na "barbie"? I nie chodzi o zabawę lalkami, tylko o opiekanie soczystego mięsa na ruszcie. Niewielu z nas wie, że Australijczycy mają jedną z najsmaczniejszych kuchni świata. Dlaczego? Ponieważ inspirują się różnymi zakątkami świata, wydobywając z nich to, co najlepsze.
 
Australia to kraj tysiąca kultur, w którym tradycje różnych regionów mieszają się ze sobą tworząc niezwykły mix kulturowo-jedzeniowy.  
Australijczycy słyną z wyluzowania. W życiu kierują się zasadą "no worries", co oznacza nie ma problemu. Nie rozczulają się nad sobą, a w sytuacjach trudnych – po prostu szukają rozwiązań. To wyjaśnia, dlaczego mówią o sobie, że są jak kangury! Kangur nie może się cofać i zawsze skacze do przodu.
 
Czy teraz wydaje Ci się, że bilet do Australii poprawiłby Ci nastrój?
Nic dziwnego, że Australijczycy należą do najszczęśliwszych narodów na świecie. Jeśli coś stoi na przeszkodzie, żeby polecieć do Australii, mamy dla Was rozwiązanie! Już sobotę, 10 czerwca, przyjdźcie do Muzeum Plakatu na warszawskim Wilanowie. Od godziny 14 do późnych godzin wieczornych, trwać będzie Wielki Piknik Australijski, który przybliży Wam kulturę i smaki Australii. Wielki grill australijski, wino z Doliny Barossy, malowanie bumerangów, warsztaty z malarstwa punktowego, a wieczorem koncerty Lanberry i Antka Smykiewicza oraz plenerowe kino letnie!
 
I uwaga – WSTĘP WOLNY! 
Więcej informacji o Wielkim Pikniku Australijskim znajdziecie na stronie internetowej: https://wielkipiknikaustralijski.pl/
Do zobaczenia!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
O, nawet ciekawa opcja na weekend, choć wolałbym tam polecieć :P