Weź udział w kobiecym konkursie „Przyjaciółki” i wygraj samochód!

Wielki konkurs jubileuszowy "Przyjaciółki" - Kobieta z Charakterem 2018. Możesz wygrać samochód – rodzinny SUV Peugeot 2008 i wiele atrakcyjnych nagród! Warto!
/ 11 miesięcy temu
Weź udział w kobiecym konkursie „Przyjaciółki” i wygraj samochód!

Na pewno znacie wyjątkowe kobiety, takie, które podziwiacie i możecie określić jako Kobiety z Charakterem, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Bo przecież – jak stale podkreślamy na naszych łamach – Polki mogą wszystko! Napiszcie nam właśnie o takich niezwykłych osobach, uzasadniając swój wybór. Każda z Was może też zgłosić samą siebie!

Zgłaszaj kandydatki w konkursie Kobieta z Charakterem i weź udział w konkursie!

Przesyłajcie do 31 marca 2018 r. – mailem na: teresa.zun@edipresse.pl lub na adres redakcji: „Przyjaciółka”, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, z dopiskiem "Kobieta z Charakterem" (podając telefon kontaktowy). 

Spośród zgłoszonych przez Was kandydatek kapituła konkursu Kobieta z Charakterem w składzie: Katarzyna Dowbor, Anna Dymna i Urszula Zubczyńska, redaktor naczelna „Przyjaciółki”, wyłoni do 15 kwietnia 2018 r. pięć kobiet. Zaprezentujemy je na łamach „Przyjaciółki” w numerze z 4 maja 2018 r. Wtedy też podamy zasady głosowania, byście Wy i pozostałe Czytelniczki mogły zagrać o samochód (Rodzinny SUV Peugeot 2008!) i inne wartościowe nagrody. Warto!

Zgłoszenia na konurs

 

Laureatka plebiscytu otrzyma tytuł Kobiety z Charakterem, pamiątkową statuetkę i zostanie zaproszona do redakcji jako gość specjalny redaktor naczelnej Urszuli Zubczyńskiej. 

regulamin konkursu

na stronie internetowej: regulaminy.edipresse.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)