Warsztaty z Nudoodpornymi fot. serwis prasowy Nudoodporne.pl

Rozwiń skrzydła z Nudoodpornymi i weź udział w warsztatach

Spiesz się, liczba miejsc ograniczona!
Edyta Liebert / 08.06.2015 15:32
Warsztaty z Nudoodpornymi fot. serwis prasowy Nudoodporne.pl

Coś dla ciebie! Wybierz się na warsztaty rozwoju osobistego organizowane przez www.nudoodporne.pl w pensjonacie Lawendowy Winiec w dniach 13-14 czerwca 2015.

Podczas czerwcowego weekendu w luksusowym pensjonacie Lawendowy Winiec na Mazurach uczestniczki poszukają odpowiedzi na pytanie o swoje zagubione marzenia i pragnienia, które niegdyś były ich życiowym motorem, a teraz stały się odległą mrzonką.

Kiedyś miałam marzenia. Kiedyś wierzyłam w siebie! Teraz już przestałam...

Trenerka rozwoju osobistego Ewa Makowska będzie towarzyszyć paniom w podróży w głąb siebie. Pomoże w odkurzeniu marzeń i rozprostowaniu skrzydeł. Uczestniczki na nowo będą uczyły się latać...
Próby tego lotu odbędą się w pięknej, mazurskiej scenerii. Co czeka uczestniczki warsztatów? Zapach kwiatów, świeża kawa na tarasie, zamglone Jezioro Batrężek o świcie, wino o zachodzie słońca. Panie posmakują ekologicznych dań i wsłuchają się w siebie przy akompaniamencie ptaków i świerszczy.

Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty urozmaicone będą wizażem w wykonaniu Katarzyny Juchacz, charakteryzatorki pracującej miedzy innymi dla trójmiejskich teatrów oraz stylizacją w wersji letniej. Każda z uczestniczek weźmie udział w kobiecej sesji na łonie natury. Fotografować będzie Katarzyna Gapska, która na tych warsztatach postara się uwiecznić na zdjęciach bajkowe marzenia uczestniczek.

Niech rozkwita lato, kobiecość i marzenia!
Więcej na www.nudoodporne.pl i www.lawendowywiniec.pl

Na podstawie materiałów prasowych
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)