Warsztaty Kobieta bez maski. Wiosenne przebudzenie fot. Materiały prasowe/Kolaż Polki.pl

Warsztaty Kobieta bez maski. Wiosenne przebudzenie

Kobiece warsztaty w Pałacu Galiny na Mazurach odbędą się w dniach 17-19 kwietnia.
Milena Oszczepalińska / 17.04.2015 14:29
Warsztaty Kobieta bez maski. Wiosenne przebudzenie fot. Materiały prasowe/Kolaż Polki.pl

Wiosna sprzyja zmianom. To czas siewu. Nudoodporne.pl zapraszają w urokliwe miejsce wszystkie kobiety, które chcą zasiać w głowie dobre myśli na swój temat. Czas zrzucić zimową powłokę i odkryć swe pragnienia. Otworzyć się na nowe i naturalne. Czas zasiać wiosnę w sercu.

Warsztaty oferowane przez nudoodporne.pl nastawione są na spontaniczność kobiecej wspólnoty i wzmacnianie pozytywnych myśli na swój temat. Uczestniczki będą miały okazję pracować pod okiem doświadczonej trenerki rozwoju osobistego Ewy Makowskiej, wraz z którą przyjrzą się swoim maskom i poszukiwać będą swoich najgłębszych, często skrywanych pragnień.

Co czeka na uczestniczki warsztatów?

  • Aktorka Teatru Wybrzeże Małgorzata Oracz poprowadzi z paniami improwizowane scenki, które obnażą maski zakładane przez kobiety w związkach.
  • Metamorfoza myśli będzie dopełniona przez metamorfozę ciała. Wizażystka Katarzyna Juchacz pokaże wiosenne makijaże i każdą z pań przygotuje do sesji zdjęciowej.
  • Uczestniczki pozować będą w plenerze w wiosennych kreacjach dobranych przez stylistkę.
  • Oprócz wspomnień z Pałacu Galiny zabiorą ze sobą pakiet 5 wyjątkowych zdjęć.
Warsztaty urozmaici ciekawa prezentacja polskiej marki Arkana. Tworzone przez kosmetologów profesjonalne kosmetyki to gwarancja autentycznej odnowy skóry. Każdy z uczestników spotkania będzie się mógł o tym przekonać osobiście podczas prezentacji najnowszej linii produktów inteligentnie nawilżających – Hydrospheric Therapy.

Komputerowa diagnoza skóry

Ekspert Arkana nie tylko zdradzi sekret kompleksowej pielęgnacji – krok po kroku, ale też,  na podstawie komputerowej diagnozy skóry, wyjaśni jakie składniki odżywcze należy uwzględnić w indywidualnej ścieżce pielęgnacyjnej cery w każdym wieku.

W roli eksperta marki wystąpi Ewa Pyzik – Marketing Manager i specjalista ds. komputerowej diagnozy skóry z wykorzystaniem analizera NATI.

Atrakcje powarsztatowe

Warsztaty będą okazją do rozmów do rana, wspólnego biesiadowania w stylowych pokojach pałacu, spacerów i porad u specjalistek (stylistka, wizażystka, trenerka rozwoju osobistego). Relaksowi i pozytywnym myślom sprzyjać będzie urokliwe miejsce.
Pałac Galiny leży w otoczeniu starego parku. Starodrzew i stawy, mostki, altanki i piękne azalie, zajmują powierzchnię ponad 4 ha. W pobliżu znajduje się folwark i stadnina koni. Można wybrać się do Bartoszyc i cieszyć slow life.

Zobacz też:

Materiały prasowe - Archamedia PR