Viva Najpiękniejsi zwycięzcy fot. ONS.pl

Viva Najpiękniejsi zwycięzcy

Zgadzacie się z werdyktem?
Joanna Szczepaniak / 30.09.2016 14:18
Viva Najpiękniejsi zwycięzcy fot. ONS.pl

Już po raz jedenasty wybrano parę najpiękniejszych Polaków na gali Viva! Najpiękniejsi. Rok temu tytuł ten otrzymała Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek (zobacz relację z Viva! Najpiękniejsi 2013). Komu w tym roku przypadł tytuł tych najbardziej atrakcyjnych w Polsce?

Viva! Najpiękniejsi - zwycięzcy

Tytułem tych najpiękniejszyh może cieszyć się Anna Przybylska i Piotr Adamczyk. Ania niestety nie pojawiła się na gali, a pokonała takie kandydatki jak Ewa Chodakowska, Weronika Rosati, Anja Rubik, Agnieszka Radwańska, Karolina Gorczyca, Joanna Koroniewska czy Julia Pietrucha. Z kolei Piotr wygrał z takimi osobistościami jak Maciek Musiał, Rafał Brzozowski, Robert Lewandowski, Grzegorz Małecki czy Kuba Wesołowski.

Viva! Najpiękniejsi - gala

Miejsce, w którym odbyła się gala było Ufficio Primo w Warszawie. To już jedenasta odsłona tego plebiscytu. Zwycięzców plebiscytu tradycyjnie już wybrali czytelnicy magazynu "Viva!". Kolejny raz impreza połączona została z akcją charytatywną "I Ty możesz sięgnąć gwiazd", która wspiera młode talenty z biedniejszych rodzin. Częścią gali był również koncert na którym wystąpiły takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny i zespół LemON. Gospodarzami wydarzenia była Monika Richardson oraz Tomasz Kammel. 
 

Zobacz zdjęcia z gali Viva! Najpiękniejsi 2014: