Sylwestrowe porady, czyli przepis na udaną imprezkę

Przepis na udaną imprezkę sylwestrową: muzyka + ekipa + gadżety + wygodne buty + tańce + Cocaine Stimulation = niczym niezakłócona, konkretna ZABAWAAAAAAAAAA!!!
/ 21.12.2007 16:01

Przepis na udaną imprezkę sylwestrową: muzyka + ekipa + gadżety + wygodne buty + tańce  = niczym niezakłócona, konkretna ZABAWAAAAAAAAAA!!!

Aby przez całą imprezę a szczególnie tę sylwestrową dobrze się bawić trzeba mieć do tego przede wszystkim chęć a jak tego nie brakuje to warto zadbać o zestaw ulepszających imprezę gadżetów oraz sprzętów obowiązkowych;) Po pierwsze, aby godnie powitać nowy rok i nadać imprezie sylwestrowego smaczku trzeba koniecznie zaopatrzyć się w sylwestrowe czapki i rozwijające się trąbki! Dzięki temu można zrobić furorę wśród amatorów przebieranek i trąbienia;)

Jeżeli wybieracie się na tzw. „domówkę” koniecznie przygotujcie płyty z ulubioną muzą. Dzięki temu unikniecie zdarzającej się katastrofy muzycznej, która może wynikać z muzycznych upodobań organizatora gustującego np. w death metalu i posiadającego tylko i wyłącznie płyty z tego rodzaju muzyką. Dziewczyny koniecznie zorganizujcie sobie wygodne buty ( na zmianę), w szpilkach świetnie się wygląda, ale na pewno nie tańczy a już na pewno nie przez całonocną sylwestrową imprezę!

Reasumując, aby impreza się udała potrzebne są hałasujące gadżety i czapeczki sylwestrowe, sprawdzone płyty z imprezową muzą, wygodne buty i dużo energii...jeżeli przygotujemy to wszystko z pewnością możemy liczyć na beztroską, niczym niezakłóconą, energetyczną sylwestrową imprezę!!!!!!!!!!!!!!!!!