Projekt Zwykłe Życie

ZWYKŁE ŻYCIE to projekt, który zrodził się z nieustającej potrzeby obserwacji wszystkiego dokoła. Blog istnieje od roku, a grono jego stałych czytelników rośnie z dnia na dzień. Twórczynie projektu poznają prawdziwych ludzi z krwi i kości, wysłuchują ich historii na ulicy, w sklepie, na bazarze, tuż za rogiem.Odnajdują i ożywiają na nowo ciekawe miejsca i rzeczy.
/ 22.11.2007 00:18

ZWYKŁE ŻYCIE to projekt, który zrodził się z nieustającej potrzeby obserwacji wszystkiego dokoła. Blog istnieje od roku, a grono jego stałych czytelników rośnie z dnia na dzień. Twórczynie projektu poznają prawdziwych ludzi z krwi i kości, wysłuchują ich historii na ulicy, w sklepie, na bazarze, tuż za rogiem. Odnajdują i ożywiają na nowo ciekawe miejsca i rzeczy.

Jednym z działów Zwykłego Życia jest Gumowe Ucho – krótkie dialogi podsłuchane w przestrzeni miejskiej. Dziewczyny zaprosiły do współpracy kilkunastu młodych rysowników. Na bazie tekstów Zwykłego Życia, przygotują oni ilustracje, które zebrane zostaną w zeszyt. 

Wystawa prac połączona z potańcówką odbędzie się 23 września w kawiarni Solec 44  na warszawskim Powiślu. Piosenki do tańca zagra kolektyw The LoveLab. Zeszyt z ilustracjami dostępny będzie podczas imprezy.

23 września/ godz. 20

ul. Solec 44
PIOSENKI DO TAŃCA ZAGRA: THE LOVELAB
HISTORIE Z GUMOWEGO UCHA ZILUSTRUJĄ:
TOMEK MINKIEWICZ  ∙  ADA BUCHHOLC  ∙  MAKS ANDAŁA 
 KAROLINA KOTOWSKA  ∙  OLA NIEPSUJ  ∙  AGA SZCZEPANIAK  ∙  TALKSEEK PENCIL WOLF ∙ NATALIA STACHURA  ∙  EMILIA BARTKOWSKA  
MILENA MILAK  ∙  ISABELA POLARNY  ∙  TOMEK MILEWSKI  ∙  ŁUKASZ HAJDUK 
  TOMEK LIBISZOWSKI  ∙  AGA JAGUSTYN  ∙  RESKO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)