POLECAMY

Pomóż Alicji usłyszeć!

Alicja mimo całkowitego braku nerwów słuchowych w obu uszach ma szansę słyszeć!

Alicja mimo całkowitego braku nerwów słuchowych w obu uszach ma szansę słyszeć!

Jedyną taką możliwość da jej implant wszczepiany do pnia mózgu. Są tylko dwa ośrodki na świecie, gdzie taką operację przeprowadza się na dzieciach. W Manchesterze (Anglia), gdzie do tej pory wszczepiono taki implant 7 dzieciom i w Weronie (Włochy), gdzie wszczepiono 60 dzieciom, w tym dzieciom z dodatkowymi problemami i dzieciom z zespołem CHARGE.

Przekaż 1% podatku na:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
NR KRS 0000050135
Z dopiskiem: ANOWICKA

lub darowiznę na konto:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Odział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem: Darowizna na cele ochrony zdrowia "ANOWICKA"

Tuż przed świętami pojechaliśmy do Włoch na konsultację z prof. Vittorio Collettim. Wcześniej wysłaliśmy profesorowi całą dokumentację kliniczną i wszystkie badania Alicji. Profesor potwierdził całkowity brak nerwów słuchowych w obu uszach i zaproponował nam operację wszczepienia implantu pniowego. Operacja miałaby się odbyć już 6-7 lutego tego roku. W szpitalu mielibyśmy być 1 lutego. Problem stanowią pieniądze. Musimy zebrać €60000.

To jest ostatnia szansa Alicji na słuch, więc nie mamy wyboru, jak tylko spróbować. Prosimy więc Was, Wasze rodziny, znajomych i znajomych znajomych o pomoc w zbieraniu pieniędzy i wpłacaniu ich w formie darowizny lub 1% na konto fundacji Alicji. Szpital w Weronie zaproponował rozłożenie tej kwoty na kilka rat, więc nie musimy mieć całej kwoty przed wyjazdem. Niestety i tak jest to ogromna kwota i wraz z kosztami operacji w Stanach (którą planujemy zrobić pod koniec tego roku), trudna do zebrania.

Mamy nadzieję, że kiedyś Alicja będzie mogła osobiście Wam podziękować...

Więcej informacji na: www.alicja.org
Dziękujemy za jakąkolwiek pomoc!

Rodzice

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Trzymam kciuki!