Andrzej Seweryn, Małgorzata Domagalik i ty – kameralne spotkanie w ekskluzywnej przestrzeni

W ramach rozmów na żywo „Masterclass - sztuka konwersacji” możesz spotkać się z gwiazdą, którą podziwiasz
MasterClass fot. materiały prasowe

Pierwsze spotkanie z cyklu „Masterclass - sztuka konwersacji” odbędzie się 1 lutego. Gościem będzie wybitny aktor oraz reżyser filmowy i teatralny – Andrzej Seweryn. Spotkania będą mieć charakter kameralny i zamknięty. To świetna okazja do spotkania z wybranym gościem. Uwaga, liczba miejsc ograniczona – w spotkaniu przewidziano udział jedynie dla 30 osób.

Uczestnicy spotkają się w klimatycznej scenerii – na 50. piętrze apartamentowca Złota 44, skąd rozpościera się widok na całą Warszawę. Podczas wieczornego spotkania z Andrzejem Sewerynem każdy będzie mógł aktywnie brać udział w rozmowie.

Nie zabraknie też pysznego jedzenia. Podczas każdego ze spotkań gotować będą najlepsi warszawscy szefowie kuchni. 1 lutego o kolację zadba Michał Gniadek – szef kuchni z restauracji Plato.

Program spotkania z Andrzejem Sewerynem przedstawia się następująco: 20:00 koktajl powitalny, 20:30 zmysłowa kolacja, 22:00 podróż do miejsca narodzin kawy, czyli Masterclass Anny Oleksak - ambasadorki marki Nespresso Polska, po 22:30 uczestnicy udadzą się do strefy chill-out’u na spotkanie z mistrzem i Małgorzatą Domagalik.

Podczas eventu każdy będzie mógł delektować się wyrafinowanymi drinkami i poczuć się jak gwiazda – na miejscu będzie ambasador FujiFilm Szymon Szcześniak i ekipa wideo I Like Photo, kręcąca relację. Uczestnicy otrzymają na koniec upominek. O scenografię zadba firma Bloom Box.

Miejsca na spotkanie 1 lutego już są dostępne. Rezerwacje należy składać pod adresem: bok2@edipresse.pl – w tytule maila należy wpisać: Masterclass-sztuka konwersacji.

Więcej w sklepie on-line na www.hitsalonik.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)