viva gwiazdy

magazyn viva- 20 lat vivy - okładka viva

Viva świętuje swoje 20 urodziny w gwiazdorskim składzie!
09.02.2017 13:18
viva gwiazdy

Dwutygodnik VIVA! obchodzi swoje 20-lecie. Z okazji jubileuszu redakcja dwutygodnika przygotowała urodzinowe wydanie, które trafia do czytelników już 9 lutego.

Niesamowita sesja 

Jubileuszowe wydanie VIVY! ukaże się w dwóch wersjach okładkowych. Znalazły się na nich osobowości znane z teatrów, filmów i seriali. Gwiazdy uwielbiane przez miliony Polaków w obiektywie Roberta Wolańskiego.

Niezwykłe zdjęcia podkreślają stylizacje przygotowane przez redaktor kreatywną Jolę Czaję we współpracy z polskimi projektantami

Na pierwszej okładce aktorki w czerwonych kreacjach nawiązujących do logo VIVY!: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamilla Baar, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Aleksandra Popławska.

Na drugiej aktorzy w eleganckich smokingach: Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski, Bartek Kasprzykowski, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski, Patryk Pniewski, Janusz Głowacki oraz Józef Pawłowski.

Wielkie podsumowanie 

Dzięki zaprezentowanym archiwalnym zdjęciom z sesji redakcja podsumowuje 20 lat istnienia magazynu VIVA!

W numerze: bohaterowie VIVY! 20 lat później, Karolina Wajda w pierwszej rozmowie po śmierci Ojca,  niezwykłe życie fotografa Marcina Tyszki,  historia VIVY! według ikon polskiego dziennikarstwa – Krystyny Pytlakowskiej i Piotra Najsztuba oraz Marcin Kydryński 20 lat w podróży, przez 20 lat na naszych łamach moda, a w niej Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki & Brzozowski i inni. 

Jubileuszowy numer magazynu trafi do kiosków w wersji podstawowej w cenie 3,69 zł oraz z książką Remigiusza Mroza „Kasacja”, tom 1., w cenie 8,99 zł. Sprzedaż numeru wspiera kampania reklamowa w prasie, telewizji i internecie.

Backstage z jubileuszowej sesji na www.viva.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)