POLECAMY

Konkurs Prozatorski "Studio Słów"

Z dniem 1 kwietnia rusza ogólnopolski konkurs prozatorski „Studio Słów” . Nagrodami w konkursie są warsztaty powieściopisarskie, warsztaty rozwoju osobowości, nagrody rzeczowe oraz publikacja opowiadań w tomiku.

Z dniem 1 kwietnia rusza ogólnopolski konkurs prozatorski „Studio Słów” . Nagrodami w konkursie są warsztaty powieściopisarskie, warsztaty rozwoju osobowości, nagrody rzeczowe oraz publikacja opowiadań w tomiku.

„Studio Słów” to konkurs na opowiadanie, mający na celu przywrócenie świetności krótkim formom prozatorskim, rozpowszechnienie ich jako formy przedstawienia głębokiego świata w pigułce, ale także stworzenie mody na opowiadania i wyciągnięcie ich z lamusa. Konkurs jest adresowany do osób piszących, przelewających na papier swoje przeżycia, doświadczenia, marzenia, emocje, uczucia, tworzących historie niesamowite jak i zupełnie realne.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy piszący, profesjonaliści i amatorzy, którzy ukończyli 18 rok życia.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Po pierwszym etapie zostaną wyłonieni finaliści, którzy zostaną poproszeni o przysłanie kolejnego opowiadania już na zadany przez organizatorów temat. Drugi etap kończy się wyłonieniem trzech laureatów. Organizatorzy przewidują wyróżnienia. Finaliści po pierwszym etapie otrzymają nagrody rzeczowe oraz nominację do etapu głównego. Nagrodą za pierwsze miejsce będą warsztaty prozatorskie „Studio słów” ufundowane przez BAHAMA FILMS, publikacja opowiadania na portalu literackim, nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów. Drugie i trzecie miejsce to warsztaty ufundowane przez Centrum Promocji Kobiet – dla kobiet oraz nagrody rzeczowe dla mężczyzn, a także nagrody książkowe oraz publikacje na portalu literackim. Wszyscy finaliści otrzymają zniżki na warsztaty organizowane przez BAHAMA FILMS. Najlepsze opowiadania zostaną wydane w tomiku opowiadań.

Czas trwania konkursu: kwiecień 2011 – wrzesień 2011. Rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu nastąpi 01 czerwca 2011 roku. Drugi etap zakończy się 15 września 2011 roku. Prace konkursowe wraz z podaniem imienia, nazwiska, wieku, adresu zamieszkania, adresu e-mali i numerem telefonu przyjmujemy do 20 maja 2011 r. Tematyka opowiadań jest dowolna. W temacie maila należy wpisać „Konkurs Studio Słów”. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedno opowiadanie. Prace konkursowe przyjmujemy pod adresem: kontakt@bahamafilms.pl z zaznaczeniem w temacie maila „Konkurs Studio Słów”. Konkurs prozatorski „Studio Słów” jest ciekawym projektem, stanowiącym dużą szansę dla autorów opowiadań do zaistnienia na rynku wydawniczym. Organizatorem Konkursu Prozatorskiego jest Wydawnictwo Papierowy Motyl, BAHAMA FILMS i portal literacki www.papierowymotyl.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Ciekawy konkurs! :) ja ostatnio również wzięłam udział w konkursie, w którym należało napisać swój tekst o tym jak na co dzień łamiemy stereotypy, jaki mamy pomysł na to. Konkurs został zorganizowany przez portal menopauza.pl i wyd. PISZE SIĘ, które wspólnie z kobietami pragną napisać książkę "Łamiemy stereotypy". Teksty można nadsyłać na adres redakcja@menopauza.pl