Wygraj zestaw kosmetyków i bilet na warsztaty PowerDay, które poprowadzą Tatiana Mindewicz-Puacz, Olga Kozierowska i...

Jedno miejsce, 5 wielkich mentorów i 8 godzin warsztatów, które mogą zmienić więcej niż wiele. Warto!
6 miesięcy temu
Wygraj zestaw kosmetyków i bilet na warsztaty PowerDay, które poprowadzą Tatiana Mindewicz-Puacz, Olga Kozierowska i... fot. Adobe Stock

Miewasz kryzysy? Za wszelką cenę chcesz być idealna? Pragniesz kochać i być kochaną? A może nie do końca radzisz sobie z problemami i samoakceptacją? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to warsztaty PowerDay są właśnie dla ciebie! 

PowerDay - dzień, na który zasługuje każda z nas!

16 czerwca, Warszawa, Muzeum Polin i oni: Olga Kozierowska, Miłosz Brzeziński, Tatiana Mindewicz-Puacz, Katarzyna Miller i Dagmara Skalska. 5 wyjątkowych mentorów, którzy podpowiedzą, jak radzić sobie z kryzysem, naiwnością, złudnym perfekcjonizmem, problemami sercowymi i egoizmem. PowerDay to projekt, który powstał z myślą o każdej z nas - o kobietach, które chcą się czuć pewnie. Chcesz być tam razem z nami?

AA Wings of Colors - kosmetyczny must-have na lato!

Wyobrażasz sobie kosmetyki, które nie tylko dodają blasku, ale i pielęgnują skórę? AA Wing of Color to właśnie taka linia. Możesz ją wygrać w naszym konkursie. W zestawie znajdziesz:
  • pogrubiającą maskarę No Limit Volume Mascara, która zagęszcza i nie skleja rzęs
  • rozświetlacz do twarzy Precious Highlighter, który nadaje skórze naturalny blask i optycznie ją wygładza
  • lakiery do paznokci Wings of Color Oil Therapy Nail Lacquer w 10 modnych i pastelowych kolorach, które idealnie kryją płytkę paznokcia, a dzięki witaminie E, oleju z nasion baobabu, brzoskwini i arganu wzmacniają i nawilżają paznokcie
  • pomadkę z nasionami Chia Wings of Color Matt Lipstick Transfer Proof 8 H, która pielęgnuje usta i dba o ich nawilżenie, a przy tym nie ściera się, nie rozmazuje i zapewni twoim ustom piękny kolor na wiele godzin.

Nie czekaj! Zmień swoje życie na lepsze! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na PowerDay oraz zestaw kosmetyków od AA!

 

Zadanie konkursowe:

Napisz, dlaczego to ty powinnaś wygrać bilet na PowerDay i zestaw kosmetyków AA.

Powodzenia!

 

Artykuł powstał przy współpracy z marką AA

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)