POLECAMY

Weekend pełen wrażeń z marką BELL HypoAllergenic - relacja z wyjazdu!

Zobacz, jak laureatka konkursu Bell HYPOAllergenic "Poznajmy się bliżej" bawiła się podczas wyjazdu do Białki Tatrzańskiej.
Weekend pełen wrażeń z marką BELL HypoAllergenic - relacja z wyjazdu!

21-23 października w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej Iza laureatka konkursu Bell HYPOAllergenic "Poznajmy się bliżej" ,wraz ze swoją przyjaciółką Marią, miały okazję spędzić aktywny weekend z Marceliną Zawadzką, ambasadorką marki Bell.

Weekend pełen niespodzianek

Dziewczyny robią pamiętkowe zdjęcie ze spotkania

W klimatycznych pokojach w stylu góralskim na dziewczyny czekały prezenty od marki Bell HYPOAllergenic w postaci zestawów kosmetyków. Po męczącej podróży, dziewczyny w towarzystwie Marceliny regenerowały się w basenach termalnych Terma Bania znajdujących się w kompleksie hotelowym. Następnego dnia po wspólnym śniadaniu dziewczyny zostały oddane w ręce zawodowych masażystów w gabinetach Sielsko Anielsko Wellness & SPA. Miały wykonywane masaże całego ciała po uprzednim peelingu oraz zabiegi na twarz.

Zrelaksowane po zabiegach przystąpiły do nauki makijażu. Makijażystka Małgorzata Smelcerz pokazała jak dobierać odpowiednie kosmetyki oraz jaki makijaż będzie najbardziej dopasowany do typu urody dziewczyn.

Mimo czestych uczuleń i alergii w makijażu kosmetykami Bell czuję się jak w drugiej skórze - komentowała Iza.

Dzięki naszej makijażystce Małgosi nauczyłyśmy się jak dobierać odpowiednie kosmetyki do naszej cery, typu urody - dodała druga z uczestniczek.

Dzień zakończył się uroczystą kolacją w Restauracji Góralskiej, która zachęca wystrojem, regionalnymi specjałami oraz atmosferą. Naszym laureatkom przygrywała prawdziwa kapela góralska. Niedziela przywitała dziewczyny pięknym słońcem, które sprzyjało spacerom po terenie ogrodów hotelowych. Dziewczyny miały czas na wspólne rozmowy i zdjęcia. Marcelina Zawadzka krótko podsumowała wyjazd: - Było sielsko i anielsko, zaprzyjaźniłyśmy się ze sobą, nauczyłyśmy się jak podkreślać naszą urodę za pomocą kosmetyków Bell.  

Marcelina Zawadzka na basenie z dziewczynami

Tagi: konkurs, Bell
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Ale czad! Mega magic ;-p