Koncert Stinga w Krakowie fot. ONS.pl

Koncert Stinga w Krakowie

Artysta odwołuje najbliższe koncerty.
Milena Oszczepalińska / 09.03.2015 15:41
Koncert Stinga w Krakowie fot. ONS.pl

Sting zgodnie z zaplanowaną trasą koncertował miał zagrać w najbliższy piątek, 13 marca w Krakowie, a następnego dnia w czeskiej Pradze. Oba koncerty jednak nie odbędą się! Dlaczego?

Koncert Stinga w Krakowie odwołany

Muzyk zdecydował, że zaplanowane na najbliższy weekend koncerty w Krakowie i Pradze nie odbędą się. Powodem tej decyzji jest choroba artysty. Muzyk nie czuje się najlepiej i w najbliższych dniach zdecydowanie powinien zostać w domu zamiast koncertować. Sam przyznaje jednak, że ubolewa bardzo nad tym faktem i ma nadzieję, że oba koncerty odbędą się w późniejszym terminie.

Co z biletami?

Organizatorzy zapewniają, że zakupione bilety nie zostaną zmarnowane. Proszą, by nie wyrzucać ich i sprawdzać informacje na temat innych dat koncertów. Jak tylko będzie wiadomo coś w sprawie występu, na stronie organizatora pojawi się stosowna informacja.

Pechowa trasa koncertowa?

Trasa koncertowa duetu Sting i Paul Simon, w ramach której mają odbyć się występy m.in. w Krakowie oraz Pradze, od początku stoi pod znakiem zapytania. Koncert w Krakowie wstępnie ustalony był na 12 marca, jednak później zmieniono datę na dzień późniejszy. Teraz jednak nie wiadomo, kiedy ostatecznie obaj muzycy pojawią się z koncertami w Polsce i Czechach.

Zobacz też:

Tagi: koncert, Sting