Koncert "Bajkowa Symfonia"

Wiktor Zborowski i Zofia Zborowska w pierwszym polskim koncercie filmowym dla dzieci!
/ 21.05.2013 08:57

Wiktor Zborowski i Zofia Zborowska w pierwszym polskim koncercie filmowym dla dzieci!

Koncert

8 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmią trzy bajki symfoniczne: „Czerwony Kapturek”, „Kopciuszek” i „Kot w butach". Utwory skomponowane przez Mariusza Matuszewskiego wykona zamojska Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. Wykonywaną na żywo muzykę ilustrować będzie projekcja animacji na wielkim ekranie kinowym. W roli narratorów, czytających na żywo bajkowe opowieści, wystąpią Wiktor Zborowski wraz z córką Zofią Zborowską.

Koncert

Premiera: 8.czerwca 2013, godz. 12:00, Sala Kongresowa

"Bajkowa Symfonia" to pierwszy polski koncert symfoniczny dla dzieci ilustrowany projekcją animacji na ekranie kinowym. To niezwykła szansa na kontakt dzieci z muzyką wykonywaną przez orkiestrę symfoniczną.

Koncert

Lekkie, pogodne melodie znakomicie oddają akcję czytanej na żywo przez narratorów opowieści. Łatwo rozpoznawalne, charakterystyczne motywy, z których każdy odpowiada innej postaci, pozwalają dzieciom zrozumieć ilustracyjną funkcję muzyki i śledzić akcję opowiadaną dźwiękami orkiestry i wyświetlanymi na ekranie animacjami. 

Koncert

fot. bajkowasymfonia.pl

Multimedialny koncert "Bajkowej Symfonii" to wydarzenie skierowane do dzieci w wieku 3-7 lat, a także do wszystkich fanów animowanych filmów i miłośników muzyki symfonicznej.

Bilety na premierowy koncert można nabyć w dwóch kategoriach cenowych: 45 i 25 złWstęp bezpłatny dla dzieci do lat 4 (siedzących na kolanach rodziców).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)