Kino Na Obcasach w Multikino Złote Tarasy w lutym

Kino Na Obcasach – jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00 zapraszamy do Velvet Baru.
Kino Na Obcasach – jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20:00 zapraszamy do Velvet Baru.

Kino Na Obcasach w Multikinie Złote Tarasy w lutym

„Idzie luty niesie buty futrzane”, jak mówi  przysłowie, a my na spotkaniu przed seansem KNO będziemy prezentować pończochy i pasy do pończoch.

Wykład na temat tej zapomnianej ale jak bardzo seksownej części garderoby poprowadzi Pani Paulina Szastowicka, autorka wielu tekstów na portalu lula.pl. Nasza ekspertka ma za sobą niejeden występ dla szerszej publiczności, m.in.tutaj:

 Paulina Szastowicka 
 Paulina Szastowicka 

Podczas spotkania będą prezentowane różnego rodzaju pończochy, ich wady i zalety sposoby łączenia z pasami. Każda z Pań będzie mogła dotknąć i zobaczyć na własne oczy, jakie cuda z ich ciałem i wyglądem może czynić dobrze dobrana bielizna.

Około godziny 20:30 zapraszamy na film Pt. „Nine-Dziewięć” z fenomenalną kobiecą, gwiazdorską obsadą aktorską, m.in. z Nicole Kidman, Penelope Cruz, Fergie czy Sophią Loren.

Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka modowa Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki… (stopklatka.pl)

Sponsorem lutowego spotkania Kino Na Obcasach jest: Bank Zachodni WBK i specjalne konto osobiste dla kobiet „Konto na obcasach.

Patronami lutowego spotkania są: firma Candia która zapewni słodki poczęstunek, mojeciuchy.pl, we-dwoje.pl oraz poradnikprzedslubny.pl.

Bieżące informacje o projekcie Kino Na Obcasach w zakładce „Inny wymiar kina” na Multikino.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)