POLECAMY

Sukces Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO!

22 listopada br. (wtorek) w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się 3. Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO.
Sukces Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO!

Galę rozpoczęła wzruszająca scena spełnienia marzenia Łukasza Białousa chorego chłopca, którego największym marzeniem było zdobycie miłości przyjaciela - psa rasy Cavalier King Charles Spaniel, którego wręczyła Edyta Herbuś i przedstawiciel firmy Maxi Zoo, fundatora pieska, firmy, która od lat mocno angażuje się w działania CSR m.in. na rzecz zwierząt. Widownia zaś hojnie wsparła w akcji sms-owej Fundację Węgielek, która od 2012 roku zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom – ofiarom ludzkiej bezmyślności i okrucieństwa, zapewniając im stałą opiekę lekarzy weterynarii.

Najlepsze produkty dla twojego czworonoga

Druga część Gali miała charakter oskarowy, była dedykowana finałowi i laureatom konkursu TOP FOR DOG 2016. Celem konkursu TOP FOR DOG było nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich. Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny, widowiskowy występ skrzypaczki Agnes Violin i jej diamentowych elektrycznych skrzypiec.

Edyta Herbuś i Łukasz Białous

Ty Fundujesz Dobro

Galę poprowadził Jarosław Milner aktor i prezenter radiowy, wielki miłośnik zwierząt, mający na swoim koncie udział w licznych akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt. Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog, Emilian Kamiński, Edyta Herbuś, Dawid Zawadzki, Andrzej Supron, Kasia Nova, Ilona Adamska, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda i Winicjusz Rzymyszkiewicz.

Agnieszka Włodarczyk podczas Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)