KOSMICZNY FLASHMOB Z USHEREM I MIESZKAŃCAMI WARSZAWY, WIELKIE OTWARCIE WYZWANIA SMAKU PEPSI W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE fot. materiały prasowe

Dołącz do wyzwania Ushera - kosmiczny flashmob w Warszawie

To absolutnie bezprecedensowe wydarzenie!
Edyta Liebert / 26.06.2015 15:37
KOSMICZNY FLASHMOB Z USHEREM I MIESZKAŃCAMI WARSZAWY, WIELKIE OTWARCIE WYZWANIA SMAKU PEPSI W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE fot. materiały prasowe

Tego jeszcze nie było! Usher, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy światowej klasy, 27 czerwca zamieni scenę na plan filmowy i nakręci wyjątkowy film przy współpracy ze znanym, amerykańskim reżyserem. Skąd taki pomysł?

Filmowanie z Ziemi to już standard, więc przyszedł czas na... kręcenie teledysków z kosmosu! A żeby było jeszcze ciekawiej, z udziałem tłumu ludzi! Wydaje się to być nieprawdopodobne, ale akcja odbije się głośnym echem również w Polsce! Planem filmowym zostanie plac Dworca Śródmieście, a aktorami – mieszkańcy Warszawy! Wszystko to z okazji wielkiego otwarcia 3. edycji Wyzwania Smaku Pepsi!

Trzeci wymiar smaku

Podczas wakacji Ekipa Pepsi będzie nas bawić nad morzem, w górach, nad jeziorem i na letnich festiwalach. To gwarancja świetnej zabawy i atrakcji. Podczas "ślepych testów" będzie można wybrać ulubiony napój. Atomsferę podkręca fakt powstania unikalnej, trójwymiarowej Areny Wyzwania Pepsi, na której wszyscy chętni będą mogli podjąć wyzwanie Pepsi. Wyczyny śmiałków zostaną uwiecznione na zdjęciu 3D (każdy, kto podejmie wyzwanie, będzie uwieczniony na swoim unikalnym zdjęciu 3D).

Pamiętajcie! Wszyscy uczestnicy eventu w Warszawie mają szansę stać się częścią 1. filmu kręconego z kosmosu! Dzięki niej będzie można uzyskać wysokiej rozdzielczości obraz filmowany z orbity ziemskiej. Flash mob, z którego powstanie symbol, jaki utworzą mieszkańcy i tancerze, zostanie nagrany przez kamerę UrtheCast z kosmosu, ulokowanej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
To wszystko już 27 czerwca!
materiały prasowe
Tagi: Usher, Pepsi