Pocztówka z Rio de Janeiro

Większość znajomych wybiera się na narty, a Ty marzysz tylko o tym, żeby od zimy uciec jak najdalej? Wybierz się do Rio de Janeiro - tam jest zawsze ciepło.

POWRÓT DO ARTYKUŁU
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro kojarzone jest przede wszystkim ze styczniowym karnawałem, który rokrocznie sprowadza do miasta ponad 100 tys. turystów z całego świata. Przygotowania do tego wydarzenia trwają niemal cały rok - szkoły taneczne pracują nad jak najlepszą choreografią, a projektanci zastanawiają się co zrobić, by ciała występujących kobiet przykuwały wzrok kamer i obserwatorów.

Trzeba przyznać, że efekt zawsze jest znakomity - Rio de Janeiro na pięć dni zamienia się w światową stolicę szalonej zabawy i tańca. Nie ma innego miejsca na świecie, w którym przyozdobione piórami, brokatem i biżuterią opalone ciała tancerek powodowałyby takie poruszenie wśród widzów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Nie, nigdy tak nie pisałam. Przyslali mi te co chcialam, tylko miały wade. Zapłaciłam odesłałam i tyle je wiizdałam. Natomiast z tym "nijak" się zgodze :) Gdybym byla dalej na nie napalona pewnie pojawilyby sie na blogu predzej czy pozniej.