Narty za granicą

Otwarcie sezonu narciarskiego w Europie zbliża się wielkimi krokami. Zdradzamy gdzie spędzisz niezapomniany, aktywny urlop pełen śniegu i słońca, do tego za niewygórowaną cenę.

/ 25.11.2009 09:42 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Włochy

Południowy Tyrol słynie ze słońca, alpejskiej gościnności i włoskiego dolce vita. Na narciarzy czekają genialne warunki do szusowania oraz świetna baza hotelowa, a wszystko to w otoczeniu malowniczych Dolomitów. Moc wrażeń gwarantują tutejsze snow parki (np. w pobliżu Kronplatz) oraz głośne zawody sportowe i imprezy (np. pucharowy slalom gigantów Saslong). Po długim szusowaniu można dla odmiany udać się na zwiedzanie tutejszych zamków oraz smakować wytwarzane od stuleci wyborne wina. HolidayCheck.pl poleca na urlop teren narciarski wokół miejscowości Reischach. Najnowocześniejsze wyciągi, dobrze wyznaczone trasy oraz wspaniała panorama czynią go najpiękniejszym miejscem dla narciarzy w Dolomitach. Tydzień w 3-gwiazdkowym zajeździe Edy Gasthof, z 2 posiłkami dziennie kosztuje ok. 2300 zł za osobę. Przytulne 4-osobowe apartamenty Residence Vera w pobliżu kolejki górskiej to koszt od ok. 1600 zł za osobę (dojazd własny).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/04.01.2010 22:04
Ja sobie wykupiłam z kumpelą last minute do Egiptu. Nie drogo, w miłym towarzystwie, z dobrym biurem. Czego chcieć więcej :)
/29.12.2009 12:39
Szczerze... wolę za podobne pieniądze polecieć do Egiptu i grzać się w kostiumie kąpielowym przy basenie. Już mam zarezerwowaną wycieczkę last minute, taniej i cieplej :)
/13.12.2009 00:40
Szwajcaria...no właśnie strasznie drogo...Moim zdaniem takie same warunki czekają na nas we francuskich Alpach, a tam jak jeszcze się na promocje biletów lotniczych trafi (ja upolowałem na esky. pl) to w sumie wychodzi trochę więcej niż wycieczka do Zakopca;)