Najlepsze kierunki podroży na każdy miesiąc roku - Podróżnicze inspiracje

Dowiedz się gdzie warto wyjechać, aby cieszyć się ciepłymi dniami przez cały rok!


W marcu na egotycznym Barbados prawie nie pada, a temperatura wynosi przyjemne 26 stopni. Niezwykłym wydarzeniem jest coroczny Jazz Festival, może spotkasz na nim samą Rihannę?

RPA z malowniczo położonym Kapsztadem , to świetny pomysł na wycieczkę w kwietniu . Każdy mieszkaniec Kapsztadu potwierdzi, że to najlepsza pora na odkrywanie uroków tego regionu. Nie jest za gorąco ani tłocznie, za to jest bardzo zielono. Oceanarium, piękny port i dziesiątki winnic to tylko niektóre z lokalnych atrakcji.

Maj to najlepsza pora na wizytę w słonecznej Italii. Warto wybrać się do Toskanii i skorzystać z bogatej oferty agroturystycznej. Tutejsze pensjonaty i hotele są często prowadzone przez rodziny, mają wszelkie wygody, znakomitą kuchnię, a często i basen. Najbardziej polecane znajdziesz na portalu HolidayCheck.pl. Toskania to jedzenie i wino jedne z najlepszych na świecie, a do tego romantyczne widoki – czego chcieć więcej?
Tagi: podroże
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/28.02.2018 16:35
Ja w marcu oprócz Barbadosu poleciłabym jeszcze Tajlandię i Wietnam - zobaczcie listę krajów do których można wybrać się na wcześniejsze wakacje! https://wyprawymarzen.pl/przewodnik/gdzie-na-wakacje-w-marcu/