Najlepsze kierunki podroży na każdy miesiąc roku - Podróżnicze inspiracje

Dowiedz się gdzie warto wyjechać, aby cieszyć się ciepłymi dniami przez cały rok!


Pięknych miejsc na świecie jest bez liku i czasem ciężko się zdecydować, dokąd i kiedy wyjechać. Spieszymy z pomocą, polecając najlepsze kierunki podróży na każdy miesiąc tego roku! Sprawdź, gdzie i kiedy spędzisz wakacje z najlepszą pogodą, za najlepszą cenę i bez tłumu turystów!

Styczeń (i kolejne 2 miesiące) to idealna pora, żeby odkryć Patagonię. Temperatury są łagodne, a dni bardzo długie. To stwarza świetne warunki do wyprawy trekkingowej lub pieszej na najwyższy i najbardziej spektakularny lodowiec świata Perito Moreno. Czoło lodowca porusza się z prędkością ok. 2 metrów dziennie. Powoduje to widowiskowe dla turystów odrywanie się kawałków lodu, które z hukiem wpadają do wody. To warto zobaczyć!

W lutym nie ma chyba lepszej destynacji niż tętniąca karnawałem Brazylia . Prze kilka kolejnych tygodni odbywają się tu uliczne imprezy, parady i tańce. Nie da się tego porównać z żadnym europejskim karnawałem. Z uwagi na szczyt sezonu, warto zarezerwować wyjazd odpowiednio wcześniej! Na HolidayCheck.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert wycieczek do Brazylii i sprawdzisz, które hotele polecają urlopowicze.
Tagi: podroże