Meksyk - Kraj kultu

Niegdyś królowali tu Majowie i ich wierzenia, teraz kraj jest ostoja katolicyzmu, ale święta miejsca obu religii są równie zachwycające
/ 22.04.2009 10:28
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/14.05.2013 23:44
Mistrzynią pod względem strzelania sobie w nogę: Jej zasługa, ze tylko najcięższe pypkzadri zostały zarejestrowane. Z jednej strony ma przez to małą liczbę zachorowań. Ale z innej strony, co było przewidywalne, wskaźnik śmiertelności rośnie bardziej niż w krajach, gdzie wszystkie zachorowania są nadzorowane. Dzięki niej z rachunku usunięto pypkzadri o łagodnym przebiegu;)
/14.05.2013 15:16
"Niesamowite! Byłem przekonany że wiele wiele mniej."Nie. Grypa należy do chorf3b inykcefjnych z największymi wskaźnikami śmiertelności. Ale skoro świńska ma być łagodniejsza to i tak niespodzianka, ze zwykła influencja ma mniej zgonf3w."Co do obecnej sytuacji w Polsce, to jestem przekonany, ze swinskiej grypy w Polsce jest kilkadziesiąt razy wiecej niz podajesz," Z pewnością:) Ale ta liczbę podała Kopacz i na tej podstawie twierdziła, ze nie ma epidemii..;)"Brakuje tylko, zeby na szczepienia przymusowo zaczeli doprowadzać - jak w szpitalu doktora Mengele ...."Bo przymusowe nieszczepienie w Polsce już mamy.Pozdrawiam.
/14.05.2013 14:54
Niesamowite! Byłem przekonany że wiele wiele mniej. Co do obeecnj sytuacji w Polsce, to jestem przekonany, ze swinskiej grypy w Polsce jest kilkadziesiąt razy wiecej niz podajesz, glownie przypadkow nierozpoznanych. A co do potrzeby zaszczepiania teraz mam opinie taką samą jak Amstern do WalburgaJa sie tu nie zaszczepie. A odnośnie negocjacji zakupu szczepionki przez polski rzad podejrzewam sporą aferę korupcyjną. :( Tak jest zawsze kiedy urzednicy decydują za obywateli na co mają wydać swoje pieniądze.Brakuje tylko, zeby na szczepienia przymusowo zaczeli doprowadzać - jak w szpitalu doktora Mengele ....Trzymaj sie zdrowo Odo :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)