POLECAMY

Marzysz o niezapomnianej zabawie w parku rozrywki? Weź udział w konkursie i wygraj bilety do Energylandii!

Z partnerem, dzieckiem, a może z przyjaciółką? Weź udział w konkursie i spędźcie razem wspaniały czas w największym parku rozrywki w Polsce!
Małgorzata Czyż / miesiąc temu
Marzysz o niezapomnianej zabawie w parku rozrywki? Weź udział w konkursie i wygraj bilety do Energylandii! fot. materiały prasowe

To ulubione miejsce dzieci, ale i dorosłych. Mowa o największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Znajdziesz tam aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na:

  • Bajkolandię dla najmłodszych
  • Strefę Familijną dla całych rodzin
  • Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny
  • Wodną - składającą się z części basenowej Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, oraz ekstremalną Tropical Fun z 10 zjeżdżalniami unikatowymi na skalę kraju.

Roller Coster dla każdego!

Na gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z największymi na skalę Europy a nawet świata, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Nie można pominąć również najnowszej atrakcji Energylandii- Mega Coastera Hyperion, który jest najwyższym i najszybszym coasterem w Europie w swojej kategorii. 

Atrakcje wodne

Parku Rozrywki Energylandia znajdziesz także atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy. 

Ale to nie wszystko...

W Energylandii czekają na ciebie również inny atrakcje. W parku rozrywki znajdziesz też: 

  • spektakularne pokazy kaskaderskie
  • teatrzyki
  • musicale
  • Planetarium
  • gry zręcznościowe
  • ponad 40 punktów gastronomicznych

Zobacz zdjęcia tego niezwykłego miejsca!

Jeśli ty również marzysz o niezapomnianych wrażeniach w Energylandii, to koniecznie weź udział w naszym konkursie! Zadanie konkursowe znajdziesz poniżej.

Fot. Materiały prasowe

Chcesz spędzić niezapomniany dzień w Energylandii? Weź udział w konkursie! Nagrody czekają!

 

Zadanie konkursowe:

Napisz dlaczego ty i bliska ci osoba powinniście wygrać zaproszenie do Energylandii
 

Nagrody:

10 podwójnych zaproszeń do Parku rozrywki Energylandia z realizacją do 28 października
 
Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z marką Energylandia

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/16 godzin temu
Rozumiem twoje wkurzenie, tylko to trzeba mieć pretensje do Państwa a nie do ludzi że z tego korzystają bo teraz na to wychodzi jeżeli mamy rodzinę i chce mieć dzieci i zobaczysz kobietę w ciąży to będziemy ja obrażać bo na pewno jest tylko z tego powodu bo chce mieć socjal który od nie dawna działa w Polsce... NIE! Ja mam takie zdanie z polityką nie wygramy a pisząc że nasze podatki ida na takie właśnie wypłaty nic nam nie da bo kiedyś też będziemy mieli dzieci rodziny i będziesz na to wszystko składała papiery i twoje poglądy się zmienią... A w konkursach też mogą brać udział dorośli ludzie bez dzieci którzy lubią zabawę rozrywkę i adrenaline;-) A świat jest taki jaki jest więc po co dokładać jeszcze tyle złości i i nienawiści do tego wszystkiego miłego
/wczoraj
Nie to, że nie powinni brać udziału, ale nie powinni się z tym tak obnosić. To żałosne, że nie stać ludzi na wychowanie własnych dzieci! Nie masz pieniędzy na pieluchy - nie staraj się o dziecko, proste. A nie zwalasz jeszcze problem na innych, którzy z podatków muszą to opłacać. W dzisiejszych czasach bardziej się opłaca być matką trójki dzieci, która ledwo skończyła gimnazjum, niż kobietą po studiach z ambicjami - ta pierwsza zarobi o wiele więcej siedząc w domu i wynajmując państwu macicę za 500zł miesięcznie. A nie jeszcze "mama24h", "chcę zobaczyć uśmiech dziecka"... Chcę zobaczyć uśmiech ludzi, którzy pracują po 12h dziennie, nie dostają kasy od państwa (socjal to nie tylko 500+!) i mają pilniejsze wydatki od wypadu do parku rozrywki, który im się należy po ich ciężkiej pracy!
/4 dni temu
O co tu chodzi? Żeby obrażać czy pokazywać ile w ludziach jest jadu! I co komu nie pasuje? Czy jest to konkurs aby miło spędzić czas i cieszyć się z wygranej? Z tego co widzę jeżeli ludzie dostają socjal od Państwa to już w niczym nie powinni brać udziału i siedzieć cicho ja z całego serca po raz kolejny życzę wam powodzenia 😊!!!
POKAŻ KOMENTARZE (12)