POLECAMY

Odzyskaj dobrą energię na Mazurach!

Szukasz odpowiedniego miejsca na weekendowy wypad z przyjaciółką? A może chcesz się zrelaksować po męczącym tygodniu? Zobacz, gdzie najlepiej się udać.
Odzyskaj dobrą energię na Mazurach! fot. Fotolia
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality to wyjątkowy Hotel SPA na Mazurach, który stwarza okazję do relaksu i wypoczynku na tle urzekającej przyrody Mazur. Posiada 48 pokoje, co daje 108 miejsc noclegowych. Misją hotelu jest zdrowy styl życia. Do dyspozycji gości są: basen, sauny, jacuzzi, sala fitness oraz bogate zaplecze Medical Spa.
 

W zdrowym ciele, zdrowy duch

W swojej ofercie Hotel Miłomłyn posiada wczasy odchudzające z dietą owocowo-warzywną, oczyszczającą organizm z toksyn oraz pakiety Vital Spa. Od lat łącząc doświadczenie i troskę prowadzi kuracje rehabilitacyjne. Turnusy rehabilitacyjne to bogata oferta obejmująca zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, specjalistyczne porady lekarskie, badania diagnostyczne, co stanowi odpowiedź na potrzeby osób m.in. odczuwających bóle kręgosłupa, czy stawów.
 
 

O miejscu

Niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz skrywane dotąd pokłady borowiny pozwoliły uzyskać miejscowości status obszaru ochrony uzdrowiskowej. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Pobyt na Mazurach to również możliwość rejsu statkiem, niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego, zaliczany do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską  to najlepsza szansa by zapomnieć o szumie miasta, pędzącym rytmie życia. Korty tenisowe, szlaki rowerowe i Nordic Walking są z kolei doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób, dla których ważny jest aktywny wypoczynek.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Nie byłam jeszcze na Mazurach, a tak mi się podobają i ciągnie mnie tam. Tak jakoś odkładam, zawsze coś wypadnie, brak czasu, obowiązki.... w końcu muszę się zmobilizować i wyjechać. Lubię Spa. Odkąd chodzę do mojego pobliskiego Good Time Day Spa (goodtimedayspa.eu) w Poznaniu widzę jakie to jest dobrodziejstwo dla naszego ciała i urody. Relaksujący masaż, jakiś zabieg redukujący tkankę tłuszczową, manicure....... naprawdę fajna sprawa. Parę godzin odskoczni od codziennych zawirowań, po prostu czad! Już sobie wyobrażam jak cudownie będzie spędzić weekend w Spa na Mazurach :) Nie, no muszę tam pojechać, muszę!