Hotel Diune - Kołobrzeg fot. materiały prasowe

Hotel Diune Kołobrzeg - poznaj bliżej to miejsce

Poznaj bliżej Hotel Diune w Kołobrzegu
Karolina Kalinowska / 14.10.2015 10:59
Hotel Diune - Kołobrzeg fot. materiały prasowe

Kołobrzeski Diune Hotel***** & Resort to miejsce dla wymagających, łączące w sobie prostotę międzywojennego modernizmu architektury ze stylową elegancją wnętrz nawiązującą do art déco. W tym hotelu na wydmach każdy detal i kojąca kolorystyka pokoi z nutą dekadencji zapewniają niepowtarzalne doznania estetyczne. Szykowne apartamenty to nie wszystko! Warto także skosztować dań w wytwornej Restauracji Arté oraz aromatycznej małej czarnej w kawiarni.

Hotel Diune - lokalizacja

Doskonała lokalizacja przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz widok na morze wprowadzają w klimat kurortu. Hotel osłonięty zielenią Parku Nadmorskiego idealnie wpisuje się w marynistyczny krajobraz Kołobrzegu i czeka na odkrycie przez poszukujących doskonałej harmonii gości! Dodatkowo warto pamiętać, że jesień jest idealnym okresem, aby wybrać się nad polskie morze i uzupełnić jod w organizmie.

Diune Wellness  - luksusowa enklawa piękna

Istnieją ponadczasowe wartości takie jak piękno i zdrowie, które są niewyczerpanym źródłem radości i szczęścia. Luksusową enklawą piękna i niczym nie zmąconej przyjemności jest Diune Wellness oferujące zmysłowe ceremonie i rytuały. Zanurz się w idealnej harmonii spokoju i relaksu prowadzącej do holistycznej równowagi ciała i duszy. Doskonałość można odnaleźć na wiele sposobów, a nasi wykwalifikowani terapeuci wskażą ten najlepszy, wykorzystując niezwykłe ceremonie i kojące zmysły aromatyczne rytuały. Dodatkową atrakcją dla wszystkich małych i dużych jest Rekin Diunek, którego można znaleźć w hotelowym basenie.

Więcej podróżniczych inspiracji:

 
Tagi: podróż