Projekt Miasto Kobiet

Spotkania dla kobiet, których partnerzy będą zajęci emocjami piłkarskimi. Czeka na was odnowa biologiczna, metamorfozy, nauka samoobrony i wiele innych niespodzianek.
Projekt Miasto Kobiet fot. serwis prasowy

Warszawa jeszcze ciekawsza na Euro 2012.Rozpoczynamy projekt o nazwie "Miasto Kobiet".Podczas czterech spotkań drużyn piłkarskich w ramach Euro 2012 proponujemy tyle samo spotkań dla aktywnie żyjących Warszawianek z programem ekscytującym adekwatnie do podniecenia panów podczas oglądania meczów. Będą to wydarzenia w różnych lokalizacjach z różnym programem, a dla uczestniczek spotkań przewidziane będą dodatkowe upominki i nagrody.

Program spotkań

1.Dzień Odnowy Biologicznej w Klubie Łaźnia 9.czerwca o godz 18:00.

W programie spotkanie z masażystką, która opowie o tajnikach refleksologii i nauczy podstaw tej sztuki masażu. Następnie relaks w saunach. W trakcie trwania wizyty w klubie do dyspozycji uczestniczek jest kosmetyczka, do której można udać się na darmowe, indywidualne konsultacje.
Klub Łaźnia, ul. Puławska 119,

2. Wielkie Przemiany
11. i 13. czerwca, godz. 18:00, CH Reduta.


Kompleksowe spotkania ze specjalistami, które zakończy się niespodziewaną przemianą!
Każda z uczestniczek odbędzie spotkanie ze stylistą w sklepie Quiosque, wizażystką w drogerii Sephora i fryzjerką w salonie fryzjerskim Revlon, aby przyjść tego dnia w zupełnie nowej odsłonie do domu. W trakcie spotkania zostanie poprowadzona profesjonalna sesja fotograficzna. Zdjęcia będą materiałem poglądowym w konkursie na najlepszą stylizację. Laureatka tego konkursu otrzyma zaproszenie na zakupy w sklepie Quiosque, Sephora i usługi fryzjerskie w salonie Revlon.

Wszystkie zgłaszające się do metamorfoz Panie, muszą wraz z mailem rejestracyjnym przesłać swoje zdjęcie portretowe oraz zdjęcie sylwetki.

3. Nauka Samoobrony Kobiet

15. czerwca, specjalny kurs samoobrony dla kobiet prowadzony przez Centrum Szkoleń i Promocji KIME, przez licencjonowanych trenerów.
Szkoła Walk, Akademia Fudokan, ul. Konarskiego 4A (Bemowo)

4. Squash dla kobiet
16. czerwca. 17:00, Sqush Odlewnicza


Specjalne spotkanie na kortach squash dla kobiet. Przez tajniki gry poprowadzi nas instruktor, który osoby początkujące nauczy zasad i podstaw gry, a Paniom znającym już ten sport przedstawi kilka zaawansowanych technik gry. Dodatkowo wszystkie Panie na rozgrzewkę przejdą trening fitness w specjalnej, squashowej odmianie.

Squash Odlewnicza, Odlewnicza 7

Dla kobiet odważnych, świadomych, aktywnych.

To będzie wyjątkowy czas dla Warszawy!Inicjatywę planujemy przeprowadzić z rozmachem i finezją godną Mistrzostw Europy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)