Prezenty dla kobiet

Spraw swojej ukochanej idealny prezent pod choinkę, który wprowadzi ją w dobry nastrój. Propozycje prezentów dla dziewczyny, siostry, koleżanki a nawet mamy.

/ 18.12.2009 14:59 POWRÓT DO ARTYKUŁU

„Dziecko gwiazd. Atlantyda”

Michalina Olszańska ma 17 lat, jest utalentowaną skrzypaczką, uczennicą elitarnej Szkoły Muzycznej w Warszawie. Pisze i komponuje piosenki, które też sama wykonuje. Napisała osiem powieści, z których za najważniejszą uważa Dziecko Gwiazd Atlantydę, która powstała, gdy autorka miała 15 lat. Akcja książki dzieje się w położonym na wyspie mitycznym królestwie Atlantydy, a jej bohaterką jest szesnastoletnia księżniczka Meihna, wyobcowana, wychowywana z dala od normalnego życia arystokratka. Wyspę czeka nieuchronna zagłada. Może ją ocalić jedynie mag. Meihna wyrusza na jego poszukiwanie. Po drodze czekają ją rozliczne przygody i spotkania z niesamowitymi stworzeniami. Odnajdzie też prawdziwą miłość. Dziecko Gwiazd Atlantyda ujawnia niezwykły talent literacki młodej autorki. Wróżymy jej wielką karierę na miarę Christophera Paoliniego, twórcy trylogii fantasy Eragon.

Dziecko Gwiazd. Atlantyda", Michalina Olszańska, Ilość stron: 464 + płyta CD z piosenką, Wydawnictwo Albatros, Cena ok. 24 zł.