mclinic

mClinic - wyjątkowe miejsce na mapie medycyny estetycznej w Warszawie

mClinic to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, założone i prowadzone przez doświadczonego lekarza specjalistę w dziedzinie dermatologii oraz medycyny estetycznej - dr Magdalenę Pisulę.
23.02.2021 16:41
mclinic

„mClinic powstało z potrzeby realizacji wizji, która kiełkowała w mojej głowie od dłuższego czasu. Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce przyjazne, piękne, w którym każda osoba poczuje się dobrze i wyjątkowo. Jako doświadczony lekarz dermatolog wiem, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego pacjenta - to jest gwarancją skuteczności zabiegów i zadowolenia z efektów

Magdalena Pisula właścicielka Kliniki mClinic.

Klinika oferuje sprawdzone i rekomendowane przez właścicielkę  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Według dr Magdaleny Pisuli, indywidulane podejście do każdego pacjenta, wnikliwa analiza jego potrzeb i pogłębiony wywiad, pozwalają na tworzenie „szytych na miarę” protokołów zabiegowych a także na dobieranie profesjonalnej pielęgnacji domowej, która stanowi dopełnienie procedur gabinetowych. „Najważniejsza w mojej pracy jest empatia i zrozumienie tego, po co pacjent do mnie przychodzi. Protokoły zabiegowe które dobieram muszą być dostosowane do stylu życia, możliwości czasowych i finansowych. W swojej pracy stawiam głównie na profilaktykę procesów starzenia oraz uzyskiwanie naturalnych i subtelnych  efektów. Ponadto edukuję swoich pacjentów jak dbać o jakość skóry i modyfikuję ich błędy pielęgnacyjne”.

mClinic  to  zespół lekarzy, kosmetologów oraz  specjalistów - prawdziwych pasjonatów zdrowej i pięknej skóry. Wszyscy eksperci mają długoletnie doświadczenie i wiedzę, a dzięki współpracy całego zespołu są w stanie zaproponować pacjentom  holistyczny i szeroki wachlarz usług anty-aging.

Wśród szerokiej oferty  mClinic odnajdziemy między innymi:

programy rewitalizujące: personalizowane zabiegi mezoterapii i biostymulacji skóry, zabiegi z wykorzystaniem wysoce skutecznego systemu pozyskiwania osocza bogatopłytkowe Angel System, a także procedury z wykorzystaniem botoksu czy modelowania twarzy kwasem hialuronowym w unikalnej formule 8 punktów wg prof. DeMayo ;

zabiegi wykorzystujące lasery i sprzęty Hi-tech: leczenie rumienia, zamykanie naczynek na twarzy, leczenie przebarwień czy blizn potrądzikowych;

zabiegi modelowania sylwetki -ujędrniające, likwidujące cellulit i tkankę tłuszczową: drenaż limfatyczny Icoone, Fala Akustyczna Storz, Maxiumus TrioLipo;

programy pielęgnacyjne i kosmetologiczne: popularny wśród gwiazd Hollywood zabieg oczyszczający skórę  Hydrafacial, zabieg odżywiający skórę AquaPure, infuzję tlenową, Dermapen,  szeroki wybór pillingów chemicznych, a dla  pacjentów poszukujących relaksu rytuały pielęgnacyjne na japońskiej marce kosmetologicznej Forlle’d. Ponadto mClinic oferuje sprzedaż detaliczną profesjonalnych kosmetyków marki ZoSkin, Forlle’d i Medik8.

Szczególnie popularnymi zabiegami w ostatnim okresie, wśród pacjentów mClinc, są pakiety zabiegowe zawierające programy rewitalizujące skórę, która szczególnie w czasie pandemii wymaga odżywienia, rozświetlenia, nawilżenia oraz skuteczne zabiegi na ciało. Klinika przygotowała także specjalną ofertę dla kobiet w ciąży i młodych mam.

Ciekawą technologią w mClinic jest Radiofrekwencja mikroigłowa Secret RF. Jest to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi  - specjalna głowica jednocześnie nakłuwa skórę dziesiątkami mikroigiełek oraz generuje fale radiowe które podgrzewając włókna kolagenowe powodują tzw. remodeling skóry. Zabieg ten rekomendujemy pacjentom z poszarzałą i wiotką skórą, z rozszerzonymi porami i drobnymi zmarszczkami, z bliznami potrądzikowymi i rozstępami. Zaletą radiofrekwencji mikroigłowej jest to, że pacjent nie wymaga okresu rekonwalescencji, procedurę  wykonujemy przez cały rok, a także  możemy nią opracować bardzo wrażliwe okolice oka i powieki.

Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest znaczna poprawa jakości skóry- jest ona napięta, ujędrniona i nabiera blasku.

Jako uzupełnienie terapii rewitalizującej skórę z wykorzystaniem Secret RF, proponujemy Pacjentom naturalną mezoterapię osoczem bogatopłytkowym Anglel System. To innowacyjna metoda, która służy do separacji płytek krwi i uzyskania osocza o bardziej bogatym składzie (do 14 razy więcej czynników wzrostu niż w klasycznym osoczu). Czynniki wzrostu aktywują syntezę kolagenu i elastyny, stymulują namnażanie i wzrost komórek naskórka, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wypadaniu włosów. Już jeden zabieg wystarczy by uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia i rozświetlenia skóry.

Zaciszna i dyskretna lokalizacja w willowej części Wilanowa oraz własny parking  to również atuty mClinic.

Nowoczesne a zarazem przytulne wnętrze oraz serdeczna atmosfera o którą dba każdy z zespołu, pozwalają Pacjentom poczuć się komfortowo i przyjaźnie.

Podczas organizacji kliniki starannie dobierałam zarówno współpracowników jak i sprzęt oraz zadbałam o odpowiedni charakter mojego miejsca, akceptowałam każdy detal wyposażenia, również mebli, oświetlenia. Dla mnie to bardzo ważne, aby otaczać się dobrą energią i dobrymi ludźmi, którzy będą stanowić serce kliniki” wspomina dr Magdalena Pisula.

mClinic to miejsce wyjątkowe tworzone przez wyjątkowych ludzi. Bo to właśnie ludzie w połączeniu z najlepszymi technologiami tworzą jakość i status takiego miejsca. Każdy kto chce poczuć się lepiej we własnej skórze znajdzie tutaj coś dla siebie i z pewnością będzie powracać. To miejsce ma „to coś”.

 

mClinic  @m-clinic.eu

Adres: Zaściankowa 62,
02-989 Warszawa Wilanów
(wjazd na parking od ul. Dostatniej)

email : recepcja@m-clinic.eu
Telefon : 730 223 229